Jump to content

Merhaba çizimlerime bir bakabilir misiniz

dwashere
 Share

Recommended Posts

Çizimlerin bence gayet güzel. Herhangi bir göze battan kısım yok :D .Ama illaki kusur bulmam gerekiyorsa, çizimlerinin biraz düz olduğunu söyleyebilirim karaktere kendinden bir şey katmalısın. Orijinal yapımda göremeyeceğimiz şeyler çizmelisin (fanart misali). Bu şekilde gerçek potansiyelini ortaya çıkarabilirsin. Elinden geleni yap .İyi şanslar. İyi forumlar :D 

Spoiler

51f9286224d709fe53f1474b0a11e22d.jpg

Freesia, 55 dakika önce tarihinde yazdı:

Çizimlerin bence gayet güzel. Herhangi bir göze battan kısım yok :D .Ama illaki kusur bulmam gerekiyorsa, çizimlerinin biraz düz olduğunu söyleyebilirim karaktere kendinden bir şey katmalısın. Orijinal yapımda göremeyeceğimiz şeyler çizmelisin (fanart misali). Bu şekilde gerçek potansiyelini ortaya çıkarabilirsin. Elinden geleni yap .İyi şanslar. İyi forumlar :D 

İçeriği Görüntüle

51f9286224d709fe53f1474b0a11e22d.jpg

yorumun için çook teşekkürler kesinlikle tavsiyeni ciddiye alacağım ?

Çok anlamıyorum daha çok dijital çizimle ilgileniyorum o nedenle bilen arkadaşlar çok iyi eleştiriler yapabilir eminim ki. Ama Eren çizimini çok beğendim gerçekten. Daha iyi yerlere gelirsin umarım :admire-onion-head-emoticon:.

Raikiri, 22 saat önce tarihinde yazdı:

Çok anlamıyorum daha çok dijital çizimle ilgileniyorum o nedenle bilen arkadaşlar çok iyi eleştiriler yapabilir eminim ki. Ama Eren çizimini çok beğendim gerçekten. Daha iyi yerlere gelirsin umarım :admire-onion-head-emoticon:.

Çooook teşekkür ederimm???

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By Nevolika
      Uzun zamandır aklımda böyle bir sohbet konusu açıp bu konuda yeteneği ve ilgisi bulunanlarla sohbet edip fikir edinmek istiyordum. Umarım manga çizmeye yeteneğiniz veya ilginiz varsa burada buluşup eğlenceli bir ortam oluşturarak sohbet edebiliriz. ?

Geçen gün yapmaya başladığım birkaç mangayla başlamak istiyorum yazıma. Death Note'u izledikten ve mangasını da okuduktan sonra kendi kendime dedim ki neden ben de ufaktan biraz manga çizmeye başlamıyorum ki? Hem sosyal medyada geçirdiğim süreyi azaltır hem de kendime bir stres atma bahanesi bulurum fena mı diye düşündüm ve mangadaki en sevdiğim sahnelerden oluşan bir kolaj yapmaya karar verdim. İlk olarak Ryuzaki'nin düşünceli bir şekilde oturup Kira hakkında teoriler ürettiği şu sahneyi çizmeye çalıştım. Her güne bir sahne bölüştürerek çizmeye karar verdim ve iki günde bunları yapmaya çalıştım. Yaparken çok eğleniyor, bir yandan da müzik dinliyorum. Aşağıya ekliyorum fotoğrafı. Ne kadar başarılı oldum siz söyleyin ?

Bu şekilde işte arkadaşlar, biliyorum çok eksiğim ve teknik hatam var ama inanın bunu yapmaktan çok zevk alıyorum ve hobiden fazlası olsun istiyorum. Hayalim matematik öğretmeni olmak ama eğer başarabilirsem hep manga çizmek ve belki de başta hobi olan bu işi başka bir gelir kaynağı haline getirmek istiyorum. Umarım bu yolda azimle ilerleyebilir ve hayallerime ulaşabilirim. Lütfen yorum yaparken henüz 17 yaşında olduğumu ve eğitim almadan bu şekilde çizmeye gayret ettiğimi göz önünde bulundurun ?

Okuduğunuz için çok teşekkür ederim, yorumlarda buluşalım olur mu? Kendinize iyi bakın ?
    • By Mordekaiser
      Merhaba Arkadaşlar 2020 Eylülde kendime grafik tableti aldım. O zamandan beri hobi olarak dijital resim çiziyorum. Geçen hafta resimlerimi Pixiv üzerinden internette paylaşmaya karar verdim. Kendime ait bir tarzım yok. Genel olarak ilgimi çeken kişilerin tarzlarını kullanarak fanart yapıyorum. Örnek olarak son yaptığım resim :  https://i.pximg.net/img-original/img/2021/04/15/00/09/07/89155932_p0.jpg

Pixiv hesabım: https://www.pixiv.net/en/users/67332929 

Sorularınız olursa: 
      https://www.turkanime.net/kullanici/lordmordekaiser
      Discord: Lord Mordekaiser#7536

Buralardan bana daha kolay ulaşabilirsiniz iyi forumlar
    • By Maenas
      Yeni açtığım anime çizim kanalına hepinizin bir bakmasını istiyorum ...
      Biraz acemiyim ama yorumlarınızla kendimi geliştirmeye çalışacağım. Bu arada çizmemi istediğiniz karakterleri de çizebilirim.
      Eugeo ve Kiritoyu çizdiğim video linki : https://www.youtube.com/watch?v=Rleid5fN85M&t=50s
    • By DHspark
      TRART Ödüllü Yılbaşı Temalı Çizim Yarışması
        Evet arkadaşlar 2017 yılına güzel bir yarışmayla girelim istedik. Konu Yılbaşı ve Yeni yıl olacak, çalışmanız imgesel çizim veya herhangi bir fan art çizimi olabilir, isterseniz bir manzara resmide çizebilirsiniz. Yılbaşı teması dışına çıkmadıkça sınırlarını belirlemek sizin ellerinizde.

www.trart.org   KATILIMCILAR İÇİN KURALLAR   Facebook adresimizde paylaştığımız yarışma afişini KENDİ FACEBOOK PROFİLİNİZDE herkese açık bir şekilde paylaşmanız gereklidir. Afiş için "TIKLAYINIZ" Yılbaşı teması dışında yapılan çalışmalar kabul edilmeyecektir. Çizimde bir ölçüt sınırlaması yoktur (genişlik x uzunluk) Mevcut bir çizimle katılmak yasaktır, kendinize ait, yarışma başlangıç tarihinden sonra çizdiğiniz yeni bir çalışma olmalıdır. Her katılımcı sadece bir çalışma ile katılabilir. Katılımcılar çalışmalarının uygun bir yerine "YENİ YILDA TRART'DA" yazısını büyük harflerle yazmalıdırlar.  Çalışmayı renklendirmek katılımcıya kalmıştır. Kuru boya, sulu boya, marker boyama, pastel boyama, dijital boyama vb. bütün boyama yöntemleri serbesttir. Dijital çizim serbesttir. Yarışma başlangıç tarihi 06.12.2016 - Son katılım tarihi 30.12.2016'dir. Bu tarihler dışında gelen çalışmalar kabul edilmeyecektir. Kazanan katılımcı yılbaşı gecesi açıklanacaktır. Çalışmalarını tasarlayan arkadaşlar çalışmalarını, bir upload sitesinde upload ettikten sonra linkini aşağıdaki adreslerden birine göndermelidir.

ÇALIŞMALARIN GÖNDERİLEBİLECEĞİ ADRESLER  
      TRART'a üye olanlar bu hesaba özel mesaj atarak  -->   http://www.trart.org/members/darkhall.2/

Üye olmayanlar Facebook adresimize özel mesaj atarak     -->  https://www.facebook.com/trart.org/

E-mail adresimize göndermek isteyenler için adresimiz  -->  [email protected]

NOT: Çalışmanızı herhangi bir upload sitesinden upload ettikten sonra upload linkini kopyalayıp onu göndermelisiniz.

ÖDÜLLER
          Sakura Pigma Micron Çizim Kalemi 6'lı Set 6 Aralık 2016, Ödül Puanı İle Alınan Ürünler Sakura Pigma Micron Çizim Kalemi 6'lı Set (0.05 - 0.1 - 0.2 - 0.3 - 0.5 - 0.8)   Lutart 100 gr. 100 syf. A4 Sketchbook (Eskiz Defteri)   YARIŞMA SONUÇLARI Yarışma sonuçları Jüri kararı ile Yılbaşı akşamı duyurulacaktır.  

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.