Jump to content

Merhaba çizimlerime bir bakabilir misiniz

dwashere

Önerilen İletiler

FeyoChama, 21 saat önce tarihinde yazdı:

bana da birkaç tavsiye verirsen çok mutlu olurum^^ belki ben de ileride senin gibi çizebilirim.

Hangi aşamadasın bilmiyorum ama çok ayrıntılı olmayan çizimlerle başlasan daha iyi olur. Önce oranları oturtmaya çalış. Örnek bir çizim atarsan daha çok yardımcı olabilirim ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dwashere, 56 dakika önce tarihinde yazdı:

Hangi aşamadasın bilmiyorum ama çok ayrıntılı olmayan çizimlerle başlasan daha iyi olur. Önce oranları oturtmaya çalış. Örnek bir çizim atarsan daha çok yardımcı olabilirim ?

teşekkür ederim <3 hmm olur bi bakayım ne çizmişim lkdskls

buradan atamadım çünkü resim 3 mb filandı o yüzden özelden mesaj olarak attım. bakıp buradan cevap verebilirsin^^

bakmadan önce hazır ol ama çünkü çok kötü lkdklfdklf

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

FeyoChama, 28.04.2021 - 01:49 tarihinde yazdı:

teşekkür ederim <3 hmm olur bi bakayım ne çizmişim lkdskls

buradan atamadım çünkü resim 3 mb filandı o yüzden özelden mesaj olarak attım. bakıp buradan cevap verebilirsin^^

bakmadan önce hazır ol ama çünkü çok kötü lkdklfdklf

Çizmek istediğin resim genel olarak zor bir çizim gibi duruyor. Şimdilik sadece göz veya karakterlerin yüzünü çizmekle başla çünkü oranlarında sıkıntı var. Bence oranları oturtana kadar karakalem tekniğiyle çizim yap böyleyece gölgelendirmeleri de kavrarsın bir de çizdiğin hatların güzel olduğuna emin olana kadar kalemini bastırma. Umarım yardımcı olmuşumdur ???

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dwashere, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Çizmek istediğin resim genel olarak zor bir çizim gibi duruyor. Şimdilik sadece göz veya karakterlerin yüzünü çizmekle başla çünkü oranlarında sıkıntı var. Bence oranları oturtana kadar karakalem tekniğiyle çizim yap böyleyece gölgelendirmeleri de kavrarsın bir de çizdiğin hatların güzel olduğuna emin olana kadar kalemini bastırma. Umarım yardımcı olmuşumdur ???

çokk yardımcı oldun çook teşekkür ederim???

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesabına göz attım şimdi ve gerekli etkileşimi almadığı konusunda haklısın. Ben de çok bilmiyorum ama bu benzer hesap türleri arasında reklam türü şeyler ya da destek etkinlikleri oluyormuş. Onları araştırıp daha çok kişiye ulaşabilirsin belki. :cool-onion-head-emoticon: Onun dışında gerçekten takdir edilesi bir yetenek, ben de bazen canım sıkıldığında bir şeyler çiziyorum ama tabii defterlerin arasında kalıyor. Son ayna işlerin de çok güzel olmuş. Çoğu sayfada görüyorum. Makinedense el emeği olması beni çok daha cezbetti açıkçası. Umarım ileride işlerini daha geliştirirsin, çizimlerin için diyeceğimi dedim zaten. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.