Jump to content

Merhaba ben Chika-Pi :)

Chika-Pi

Önerilen İletiler

Merhaba. Çok uzuuuuun zamandır aslında anime izliyorum ve üye olmayı bir kere denedim o süre içerisinde hata verince tekrar denemedim :D Şimdi üye oldum ve bu konu başlığını görünce çekindim biraz yine de beceriksizce deniyorum. Bu sene 26 yaşıma giriyorum. İşsizim bu sebepten çok vaktim oluyor bende animelere oyunlara vs. dalıyorum. Favorim özellikle yakın dönemde çıkan animeler yüzünden oldukça kabarık :D Jujutsu Kaisen, Wonder Egg Priority, Attack on titan (ne kadar kızdırsa da beni), Tenkuu Shinpan'ı bitirmek üzereyim şimdi. Yani böyle saymaya başlarsam bitmeyecek. İsim hafızamda pek iyi değil. En en en tüm animeler içinde favorim isee  Subete ga F ni Naru her izlediğinizde yeni birşeyler keşfettiren anime :D 

Benden bu kadar :) Kendinize iyi bakın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Chika-Pi, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba. Çok uzuuuuun zamandır aslında anime izliyorum ve üye olmayı bir kere denedim o süre içerisinde hata verince tekrar denemedim :D Şimdi üye oldum ve bu konu başlığını görünce çekindim biraz yine de beceriksizce deniyorum. Bu sene 26 yaşıma giriyorum. İşsizim bu sebepten çok vaktim oluyor bende animelere oyunlara vs. dalıyorum. Favorim özellikle yakın dönemde çıkan animeler yüzünden oldukça kabarık :D Jujutsu Kaisen, Wonder Egg Priority, Attack on titan (ne kadar kızdırsa da beni), Tenkuu Shinpan'ı bitirmek üzereyim şimdi. Yani böyle saymaya başlarsam bitmeyecek. İsim hafızamda pek iyi değil. En en en tüm animeler içinde favorim isee  Subete ga F ni Naru her izlediğinizde yeni birşeyler keşfettiren anime :D 

Merhaba :D Hoşgeldin Umarım keyifli vakit geçirirsin. Benimde favori animem Fmab. Uzun yıllar anime izlemiş birisinin favori animesini izlememiş olmak kabul edilemez. O yüzden en kısa sürede izliyeceğim :D :cheer2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba :D Hoşgeldin Umarım keyifli vakit geçirirsin. Benimde favori animem Fmab. Uzun yıllar anime izlemiş birisinin favori animesini izlememiş olmak kabul edilemez. O yüzden en kısa sürede izliyeceğim :D :cheer2-onion-head-emoticon:

Umarım izlerken benim kadar keyif alırsın :embarrassed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Chika-Pi, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Chika, ben de 24 yaşındayım, muhabbet etmek istersen mekana bekleriz. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Chika-Pi, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba hoş geldinnn benim de yakın dönemde çıkan animeler ilgimi çekiyor demon slayer, attack on titan ve jujutsu kaisen gibi animeler favorim ? dediğin animeyi hiç duymamıştım ama fragmanına bakınca ilgimi çekti noragamiyi bitirdikten sonra izleyeceğim... İyi forumlar umarım iyi arkadaşlıklar edinirsinn :))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

FeyoChama, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

hoşgeldinnnn merhabaa :hi-onion-head-emoticon:

benim favori animelerim gintama, higurashi when they cry, umineko when they cry, monogatari serisi, danganronpa, madoka magica

aslında düşündükçe devamı gelen bişey dimi şu favorim muhabbeti hahaha higurashi when they cry bunu izlemedim ama listemde var inşallah şimdi Tenkuu Shinpanı bitirince ona başlarm hoş buldummm teşekkür ederim :admire2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Baykus, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba hoş geldinnn benim de yakın dönemde çıkan animeler ilgimi çekiyor demon slayer, attack on titan ve jujutsu kaisen gibi animeler favorim ? dediğin animeyi hiç duymamıştım ama fragmanına bakınca ilgimi çekti noragamiyi bitirdikten sonra izleyeceğim... İyi forumlar umarım iyi arkadaşlıklar edinirsinn :))

Teşekkür ederim :embarrassed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hisame, 59 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba hoş geldin :) yakın dönemde çıkan animelerle çok arama yok ama benim de favori animelerim; Ergo Proxy, Serial Experiments Lain, Neon Genesis Evangelion ve Ghost in the Shell ben eski tarzda ve Cyberpunk tarzı animeleri seviyorum sanırım. Tekrardan hoş geldin, İyi forumlar :)

Ergo Proxy'e baktım da görüntüler beni heyecanlandırdı bile listeye ekledim. Teşekkür ederim bu arada hoş buldum :admire2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.