Jump to content

SİLİNDİ

FeyoChama

Önerilen İletiler

FeyoChama, 1 saat önce tarihinde yazdı:

şey. herkes kendini tanıtmış. biraz geç oldu ama, ben de kendimi tanıtayım dedim :hi-onion-head-emoticon:

19 yaşındayım. ama görünüş, kişilik, boy ve ses olarak 12 yaşındayım yani yaşımdan küçük davranabilirim sık sık :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

en sevdiğim animeler: gintama, higurashi when they cry, umineko when they cry, monogatari serisi, danganronpa, madoka magica

https://myanimelist.net/profile/Feyochama

bu da mal listem.

japonca rock şarkıları severim, en sevdiğim grup does.

zeki, havalı, kuudere, sadodere, tatlı, psikopat yada sıradışı ve özgün anime karakterlerini severim.

komedi, aksiyon, macera, gizem, dram, bilim kurgu, fantastik, korku, gerilim, shounen, seinen, (azıcık da romantizm) animelerini severim. :loveloveplz:

ileride japonca mütercüman olmak ve sık sık japonca çeviriler yapmak istiyorum. :studying-onion-head-emoticon:

daha ne desem bilmiyorum :exorcist-crazy-rabbit-emoticon:

özel olmadıkça, sorularınız varsa sorabilirsiniz. soru cevaplamayı çok severim. :embarrassed1-onion-head-emoticon:

şimdilik görüşüsüz :bye1-onion-head-emoticon:

Hoş geldin :D Ben kullanıcı adı gerçek adını hemen ele veren kişiyim :D 21 yaşındayım ben de. İyi forumlar dilerim.

Anime yelpazen baya genişmiş, çok güzel gerçekten :D

Madem öyle ben de kendiminkini şuraya bırakayım;

https://myanimelist.net/animelist/Ohayou_Kerem

Sohbet etmek istersen mekana bekleriz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

FeyoChama, 7 saat önce tarihinde yazdı:

şey. herkes kendini tanıtmış. biraz geç oldu ama, ben de kendimi tanıtayım dedim :hi-onion-head-emoticon:

19 yaşındayım. ama görünüş, kişilik, boy ve ses olarak 12 yaşındayım yani yaşımdan küçük davranabilirim sık sık :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

en sevdiğim animeler: gintama, higurashi when they cry, umineko when they cry, monogatari serisi, danganronpa, madoka magica

bu da mal listem.

zeki, havalı, kuudere, sadodere, tatlı, psikopat yada sıradışı ve özgün anime karakterlerini severim.

komedi, aksiyon, macera, gizem, dram, bilim kurgu, fantastik, korku, gerilim, shounen, seinen, (azıcık da romantizm) animelerini severim. :loveloveplz:

ileride japonca mütercüman olmak ve sık sık japonca çeviriler yapmak istiyorum. :studying-onion-head-emoticon:

özel olmadıkça, sorularınız varsa sorabilirsiniz. soru cevaplamayı çok severim. :embarrassed1-onion-head-emoticon:

Hoş geldiin. Eğlenceli bir tanıtım metni olmuş, okurken gülümsedim. :) 25 yaşında olup 15 yaşında gibi davranan biri olarak seni anlayabiliyorum ve çok da normal geldi açıkçası. :D Umarım burada güzel vakit geçirip bolca eğlenirsin. İyi forumlar diliyorum. :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

FeyoChama, 9 saat önce tarihinde yazdı:

bu da mal listem.

Hoş geldin, geç olsun güç olmasın. :) 

Ben de 24 yaşındayım görünüş ve ses olarak kaç yaşındayım bilmiyorum. :D 

MAL'dan eklemiştim zaten seni.

Mekanı biliyorsun zaten geldikçe muhabbet ederiz. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

28.04.2021 - 04:14, Hisame yazdı:

Merhaba, ben Hisame. Birkaç kere karşılaştık ama ben de 18 yaşındayım.

Ben de eski japon müziklerine bayılıyorum, ama hiç Rock türünde dinlemedim.

kendimi tam olarak tanımıyorum tanıyınca daha detaylı yazarım.

Ben sadece ciddi konuları ele alan mümkünse eski yapımlardan bilim kurgu, polisiye gizem, korku animelerini seviyorum.

İleride bir black metal grubu kurmak istiyorum, vokali ben olacağım.

sanırım bu kadar...:flying-crazy-rabbit-emoticon:

Silindi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

28.04.2021 - 04:46, Ohayou_Kerem yazdı:

Hoş geldin :D Ben kullanıcı adı gerçek adını hemen ele veren kişiyim :D 21 yaşındayım ben de. İyi forumlar dilerim.

Anime yelpazen baya genişmiş, çok güzel gerçekten :D

Madem öyle ben de kendiminkini şuraya bırakayım;

https://myanimelist.net/animelist/Ohayou_Kerem

Sohbet etmek istersen mekana bekleriz :D

Silindi 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

28.04.2021 - 10:25, syncdes yazdı:

Hoş geldiin. Eğlenceli bir tanıtım metni olmuş, okurken gülümsedim. :) 25 yaşında olup 15 yaşında gibi davranan biri olarak seni anlayabiliyorum ve çok da normal geldi açıkçası. :D Umarım burada güzel vakit geçirip bolca eğlenirsin. İyi forumlar diliyorum. :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

Silindi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 9 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin, geç olsun güç olmasın. :) 

Ben de 24 yaşındayım görünüş ve ses olarak kaç yaşındayım bilmiyorum. :D 

MAL'dan eklemiştim zaten seni.

Mekanı biliyorsun zaten geldikçe muhabbet ederiz. :)

hoş buldum :embarrassed1-onion-head-emoticon:

evet tabiiki de muhabbet ederiz ben geldikçe :loveloveplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.