Jump to content

Merhaba uzun süredir anime izliyorum buraya katılmaya karar verdim bu yüzden

3442SLayer

Önerilen İletiler

FeyoChama, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

hoşgeldin iyi forumlar:hi-onion-head-emoticon:

ben de güzel resim çizebilsem keşke ama çizim yeteneğime 10 üzerinden 3.2 veririm:sweetdrop-onion-head-emoticon:

bence insanlar ın hepsi çok iyi olmasada teknik bilgiyi bilerek yapabilir diye düşünüyorum bende ki yetenek sadece bunu alıp biraz daha geliştirmem sadece büyütülcek bir durum değil sende yapabilirsin yani 

hoş buldum 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 37
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

aslında biraz başlasan bitirsen hoşuna gider zamanla ben ilk yılımda 100 den fazla resim yapmışımdır ve hepsi olan dışı derece de hatalı idi  pp imdeki ilk özendiğim resimlerden birisidir bulup ç

rica ederim her zaman 

ortan ortantıyı bilirsen daha rahat olur sıkılmazsın çizerken tonlarken biraz sıkabilir tabi ama çizerken sorun çekmezsın ne yapacağını bildiğinden sıkılcağını düşünmüyorum 

3442SLayer, Şimdi tarihinde yazdı:

bence insanlar ın hepsi çok iyi olmasada teknik bilgiyi bilerek yapabilir diye düşünüyorum bende ki yetenek sadece bunu alıp biraz daha geliştirmem sadece büyütülcek bir durum değil sende yapabilirsin yani 

hoş buldum 

teşekkür ederim biraz motivasyon kazandım:yesss-crazy-rabbit-emoticon:

teknik bilgiyi kursa filan gitmeden evde biraz da olsak öğrenebilir miyiz? ve nereden başlamak gerekiyor 0dan başlayanlar mesela?

özellikle anime falan çizmeyi öğrenmek isterim gerçeksi şeylere nazaran:embarrassed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

FeyoChama, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

teşekkür ederim biraz motivasyon kazandım:yesss-crazy-rabbit-emoticon:

teknik bilgiyi kursa filan gitmeden evde biraz da olsak öğrenebilir miyiz? ve nereden başlamak gerekiyor 0dan başlayanlar mesela?

özellikle anime falan çizmeyi öğrenmek isterim gerçeksi şeylere nazaran:embarrassed1-onion-head-emoticon:

evet öğrenebilirsin neden olmasın ben kendim öğrendim sadece orda herkes çiziyor diye daha çok çizme duyusu elede ettim ilk ölçü almayı bilmen gerekli oran ortantı çizim için çok önemlidir matamatiksel çizim öğrenmen senin için daha iyi olacaktır  anime gibi şeyler çizeceksin mutelemel sadece zaten 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3442SLayer, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

evet öğrenebilirsin neden olmasın ben kendim öğrendim sadece orda herkes çiziyor diye daha çok çizme duyusu elede ettim ilk ölçü almayı bilmen gerekli oran ortantı çizim için çok önemlidir matamatiksel çizim öğrenmen senin için daha iyi olacaktır  anime gibi şeyler çizeceksin mutelemel sadece zaten 

tamamdır :good-job-onion-head-emoticon:

video izleyerek öğrenilebilir mi matematiksel çizim?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3442SLayer, 28.04.2021 - 20:32 tarihinde yazdı:

aslında biraz başlasan bitirsen hoşuna gider zamanla ben ilk yılımda 100 den fazla resim yapmışımdır ve hepsi olan dışı derece de hatalı idi 

pp imdeki ilk özendiğim resimlerden birisidir bulup çizmiştim aynısını mesela sende yapabilirsin bence biraz gayret edersen 

Şubat ayında denemiştim, 4-5 resim çizmiştim sonra tekrar salmıştım. Açıkçası öğrenirken biliyorum zaten deyip başlamak istemiyorum, temelden başlamakta fayda var diyorum kendime o yüzden natürmort tarzı başlayıp kendimi geliştirmeye çalışıyorum ama galiba o süreçte biraz kopuyorum ben :D Yine de tekrardan başlayacağım, teşekkür ederim tavsiyelerin için :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 15 saat önce tarihinde yazdı:

Şubat ayında denemiştim, 4-5 resim çizmiştim sonra tekrar salmıştım. Açıkçası öğrenirken biliyorum zaten deyip başlamak istemiyorum, temelden başlamakta fayda var diyorum kendime o yüzden natürmort tarzı başlayıp kendimi geliştirmeye çalışıyorum ama galiba o süreçte biraz kopuyorum ben :D Yine de tekrardan başlayacağım, teşekkür ederim tavsiyelerin için :)

ortan ortantıyı bilirsen daha rahat olur sıkılmazsın çizerken tonlarken biraz sıkabilir tabi ama çizerken sorun çekmezsın ne yapacağını bildiğinden sıkılcağını düşünmüyorum 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.