Jump to content

Merhaba uzun süredir anime izliyorum buraya katılmaya karar verdim bu yüzden

3442SLayer

Önerilen İletiler

Kadir hoş geldin. Ben Homhom. Tavsiyelerini de mini sohbetinizi de zevkle okudum.

Bir gün burada çizimlerimi paylaşırsam senin de yorum ve eleştirilerini bekliyorum, aynı zamanda sen de çizdiklerini paylaşmak istersen değerlendirip görüşlerimi beyan etmek isterim. Ben de fırsat buldukça çizim konusunda kendi kendimi geliştirmeye çalışıyorum. En azından bazı konularda körelmemeye çalışıyorum.

Az da olsa eğitim almam gerektiğini düşünerek Natürmort çizim yapmaya 2 sene önce kolları sıvadım.  Eğitmenimiz ışık-gölge ve oranlama konusunda bazı tüyolar vermişti, ortamımız çok güzeldi Covid-19 öncesi maskeden insanların bihaber olduğu zamanlardı^^ birlikte yer, içer, çizimler yapar, hafta sonlarımızı bu şekilde renklendirirdik. O zamanlar  "neden daha önce kursa gitmedim ki" diye çok hayıflanmıştım. Demek ki zamanı değilmiş her neyse fazla düşünmemek lazım. Fazla uzun bir ileti oldu affına sığınarak tekrardan hoş geldin

Forumda iyi eğlenceler:thank_you__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 37
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

aslında biraz başlasan bitirsen hoşuna gider zamanla ben ilk yılımda 100 den fazla resim yapmışımdır ve hepsi olan dışı derece de hatalı idi  pp imdeki ilk özendiğim resimlerden birisidir bulup ç

rica ederim her zaman 

ortan ortantıyı bilirsen daha rahat olur sıkılmazsın çizerken tonlarken biraz sıkabilir tabi ama çizerken sorun çekmezsın ne yapacağını bildiğinden sıkılcağını düşünmüyorum 

Pseudohomophylus, 20 saat önce tarihinde yazdı:

Kadir hoş geldin. Ben Homhom. Tavsiyelerini de mini sohbetinizi de zevkle okudum.

Bir gün burada çizimlerimi paylaşırsam senin de yorum ve eleştirilerini bekliyorum, aynı zamanda sen de çizdiklerini paylaşmak istersen değerlendirip görüşlerimi beyan etmek isterim. Ben de fırsat buldukça çizim konusunda kendi kendimi geliştirmeye çalışıyorum. En azından bazı konularda körelmemeye çalışıyorum.

Az da olsa eğitim almam gerektiğini düşünerek Natürmort çizim yapmaya 2 sene önce kolları sıvadım.  Eğitmenimiz ışık-gölge ve oranlama konusunda bazı tüyolar vermişti, ortamımız çok güzeldi Covid-19 öncesi maskeden insanların bihaber olduğu zamanlardı^^ birlikte yer, içer, çizimler yapar, hafta sonlarımızı bu şekilde renklendirirdik. O zamanlar  "neden daha önce kursa gitmedim ki" diye çok hayıflanmıştım. Demek ki zamanı değilmiş her neyse fazla düşünmemek lazım. Fazla uzun bir ileti oldu affına sığınarak tekrardan hoş geldin

Forumda iyi eğlenceler:thank_you__onion_by_elcerbero:

hoş buldum tab2 çizimlerini paylaşırsan görüşlerimi beyan ederim anlatırım yanlışlarını söylerim kendi yaptıklarımı paylaşmayı sevmeyen bir insan olduğumdan paylaşmadım hiç bir yerde sadece elimde duruyorlar kendime özel kalmasını seviyorum acıkcası ışık gölgeye kadar ilerledi isen çizimin temelini elde etğini düşünüyorum oran ortantıyı da sürekli yakalıyorsan olmuş demektir bunları ilerletmek istersen sanala yönelmeni tefsiye ederim güzel sanatlarda okumak evet ortamı hoştur kaptırıp yapabilirsin ama lise de bunu yapmak çok kötü olduğunun kanağıtındayım söylemiştim zaten bunun yerine kursa gitmek daha mantıklı 2 saat öğretse bile gerisini öğrenci yapıyor sürekli ben okulumda dersi olmasına rağmen sanaldan öğrendim anormal bir şekilde öğretmiyorlar sağlıklı bir şekilde ben bunu gördüm üstüne derslerden geri kalıyoruz hemde tonlarca konudan üni sınavları için aşırı derecede kötüdür bir öğrenci için daha fazla uzatmayım yardımcı olabileceğim bir konu olursa olurum 

iyi eğlenceler 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3442SLayer, 05.05.2021 - 23:47 tarihinde yazdı:

hoş buldum tab2 çizimlerini paylaşırsan görüşlerimi beyan ederim anlatırım yanlışlarını söylerim kendi yaptıklarımı paylaşmayı sevmeyen bir insan olduğumdan paylaşmadım hiç bir yerde sadece elimde duruyorlar kendime özel kalmasını seviyorum acıkcası ışık gölgeye kadar ilerledi isen çizimin temelini elde etğini düşünüyorum oran ortantıyı da sürekli yakalıyorsan olmuş demektir bunları ilerletmek istersen sanala yönelmeni tefsiye ederim güzel sanatlarda okumak evet ortamı hoştur kaptırıp yapabilirsin ama lise de bunu yapmak çok kötü olduğunun kanağıtındayım söylemiştim zaten bunun yerine kursa gitmek daha mantıklı 2 saat öğretse bile gerisini öğrenci yapıyor sürekli ben okulumda dersi olmasına rağmen sanaldan öğrendim anormal bir şekilde öğretmiyorlar sağlıklı bir şekilde ben bunu gördüm üstüne derslerden geri kalıyoruz hemde tonlarca konudan üni sınavları için aşırı derecede kötüdür bir öğrenci için daha fazla uzatmayım yardımcı olabileceğim bir konu olursa olurum 

iyi eğlenceler 

Ben de çizimlerimin üzerinde yoğunlaşır, bu konuya eğilip yeni çizimler yaparsam -kıyıya köşeye karaladıklarımın haricinde- paylaşır ve seni etiketlerim o zaman

iyi ya da kötü ikinci bir gözün her zaman faydası olur  

:sleeping-onion-head-emoticon:Pişmem gereken bir konu daha :sleeping-onion-head-emoticon:

Umarım yakın gelecekte istediğim kadar bu konuya eğilebilirim.

Şimdiden teşekkürler, soshite yoroshiku onegaitashimasu  :cute1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 14 saat önce tarihinde yazdı:

Ben de çizimlerimin üzerinde yoğunlaşır, bu konuya eğilip yeni çizimler yaparsam -kıyıya köşeye karaladıklarımın haricinde- paylaşır ve seni etiketlerim o zaman

iyi ya da kötü ikinci bir gözün her zaman faydası olur  

:sleeping-onion-head-emoticon:Pişmem gereken bir konu daha :sleeping-onion-head-emoticon:

Umarım yakın gelecekte istediğim kadar bu konuya eğilebilirim.

Şimdiden teşekkürler, soshite yoroshiku onegaitashimasu  :cute1-onion-head-emoticon:

olur benim için hiç sorun değil tab2 bekliyorum büyük bir merakla rica ederim her zaaman 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
Paxe, 09.06.2021 - 16:57 tarihinde yazdı:

Bi sorum varda benim. ne burdan nede mal dan bakamiyorum. Bir animenin final yaptigina hangi siteden bakabilirim? Mal da finished yazsa bile aslinda anime devam ediyor

https://www.turkanime.net/anime/hortensia-saga mesela bundan örnek vereyim final vermiş yeni sezonu geliyor mu gelimyor mu genel olarak bir sitesi yok bazılarını yayınlamıyorlar animenin adını yazıp google ye cıkan bağlantıdaki siteye girip orda yazıcaktır çıkcak mı cıkmayacak mı diye mesela bu final vermiş ama yeni sezonu var bağlanılı animeler yazıyor oraya tıklayıp da çıkıp çıkmadığını görebilirsin 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.