Jump to content

Yeni katıldım Yoroshiku ne

S1yen_Kun

Önerilen İletiler

S1yen_Kun, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Merhabalar yeni katıldım genel bir anime izleyicisiyim ama hesap açma fikri yeni geldi merak etdiğim birşey var MyAnimeList hesabını bağlayabilme gibi bir seçenek yok değil mi!?

Hoş geldin, muhabbet etmek istersen mekana bekleriz. :) Maalesef öyle bir seçenek yok. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

S1yen_Kun, 21 saat önce tarihinde yazdı:

Merhabalar yeni katıldım genel bir anime izleyicisiyim ama hesap açma fikri yeni geldi merak etdiğim birşey var MyAnimeList hesabını bağlayabilme gibi bir seçenek yok değil mi!?

Merhaba, hoş geldin!! Soruna yanıt bulmuşsun sanırım. Umarım burada güzel vakit geçirirsin. İyi forumlar! :cheer1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

S1yen_Kun, 29.04.2021 - 21:52 tarihinde yazdı:

Hoş geldin, ben Homhom. Hesapları bağlayabilme özelliği bildiğim kadarıyla henüz yok. Şu anda forum içi düzenlemelerin yapıldığı bir dönemdeyiz bu konuyu da dile getirirsek ileride umarım hesaplar arası senkronizasyonu sağlayabiliriz. Forumda iyi eğlenceler:thank_you__onion_by_elcerbero: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
Pseudohomophylus, 05.05.2021 - 03:40 tarihinde yazdı:

Hoş geldin, ben Homhom. Hesapları bağlayabilme özelliği bildiğim kadarıyla henüz yok. Şu anda forum içi düzenlemelerin yapıldığı bir dönemdeyiz bu konuyu da dile getirirsek ileride umarım hesaplar arası senkronizasyonu sağlayabiliriz. Forumda iyi eğlenceler:thank_you__onion_by_elcerbero: 

Çok teşekkürler <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.