Jump to content

Merhaba buralarda yeni biriyim

RuviDerler

Önerilen İletiler

RuviDerler, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba adım Rüveyda anime izlemeye açıkçası başlayalı çok olmadı birkaç aydır izliyorum ama burayı yeni keşfediyorum 

Merhaba Rüveyda, hoş geldin. Umarım burada iyi vakit geçirip güzel arkadaşlıklar kurarsın. İyi forumlar. :cheer1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

RuviDerler, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba adım Rüveyda anime izlemeye açıkçası başlayalı çok olmadı birkaç aydır izliyorum ama burayı yeni keşfediyorum 

Hoş geldin Rüveyda, muhabbet etmek istersen seni mekana bekleriz. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

RuviDerler, 2 saat önce tarihinde yazdı:

hoş geldin  rüveyda ismini ilk defa duyuyorum anlamını sorabilir miyim ?

keşke senin gibi baştan başlayip animeleri izleyebilisem tekrar izleyince o keyfi vermiyor hepsi zamanla farkına varırsın çok beğenip tekrar izleyince hazını alırsın bazılarında hiç alamıyorsun maalesef istediğin anime türü yada başka şey istersen yardımcı olurum 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3442SLayer, 5 saat önce tarihinde yazdı:

hoş geldin  rüveyda ismini ilk defa duyuyorum anlamını sorabilir miyim ?

keşke senin gibi baştan başlayip animeleri izleyebilisem tekrar izleyince o keyfi vermiyor hepsi zamanla farkına varırsın çok beğenip tekrar izleyince hazını alırsın bazılarında hiç alamıyorsun maalesef istediğin anime türü yada başka şey istersen yardımcı olurum 

Anlamı zarif olan ya da naif demek ama kuranda anlamı zaman vermek olarak geçiyor genel olarak adına uygun bir insan değilim adım bana uysun nxmebenfnföemr

İlk izlediğim anime narutoydu ve sanırım ilk izlediğin anime olması için uygun bir dizi değildi. Bir arkadaşım ısrarıyla izledim merak edip ve sonra koskoca Bi boşluğa düştüm bdbevwbdbneks Bi süre başka bir şey izlemedim ama şimdi diğer animeleri de merak edip izlemeye başladım anime ve Japon kültürü hakkında pek bilgim yok açıkçası burası hakkında da pek bilgim yok ama öğreniyorum sanırım 

Şu anda uzun Bi izleme listem var yine de sağoll

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

RuviDerler, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Anlamı zarif olan ya da naif demek ama kuranda anlamı zaman vermek olarak geçiyor genel olarak adına uygun bir insan değilim adım bana uysun nxmebenfnföemr

İlk izlediğim anime narutoydu ve sanırım ilk izlediğin anime olması için uygun bir dizi değildi. Bir arkadaşım ısrarıyla izledim merak edip ve sonra koskoca Bi boşluğa düştüm bdbevwbdbneks Bi süre başka bir şey izlemedim ama şimdi diğer animeleri de merak edip izlemeye başladım anime ve Japon kültürü hakkında pek bilgim yok açıkçası burası hakkında da pek bilgim yok ama öğreniyorum sanırım 

Şu anda uzun Bi izleme listem var yine de sağoll

ben naruto  ile başladım ondan sonra code geass a devam edip tokyo ghoul ile devam etmiştim kültürünü o kadar fazla bilmene gerek yok anime içeriğinde hepsini anlatır anlaman gereken kısımlarda genelikle zaten 1 sene sonra animesizlik nasıl hissetircek merak ediyorum açıkcası 

isminin anlamı hoşmuş duymadım yinede kuranda geçtiğini senden duydum sayılır sana uygun  değilde sen beğen yeterli ya 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.