Jump to content

Türk Anime için Fikirleriniz, Birlikte Beyin Fırtınası Yapalım!

torotoro

Önerilen İletiler

Katılmak İstiyorum (sitenizdeki animelerin sezonlarını anlamak zor oluyor o düzeltilebilir üstüne çevirilmemiş animeler var benim küçükken izleyip devam etmek istediğim animeler mesela inazuma eleven izlemek isterim açıkçası ama ingilizcem yok)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 147
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Siteyi yenilememizin üzerinden neredeyse 4,5 sene geçti. Bu zaman zarfında sizlerin bilmediği iyi kötü birçok şey yaşadık. Sürekli artan yoğun saldırılar, son 1 senedir pandeminin de etkisiyle yaşanan

Dayı site çöküyor o çözülürse başka birşeye gerek kalmaz

Erişim verdim.

Posted Images

• Forum Admin
odiana, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Katılmak istiyorum.

FallenTheSlayer, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Katılmak istiyorum

sewrose, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Katılmak İstiyorum (sitenizdeki animelerin sezonlarını anlamak zor oluyor o düzeltilebilir üstüne çevirilmemiş animeler var benim küçükken izleyip devam etmek istediğim animeler mesela inazuma eleven izlemek isterim açıkçası ama ingilizcem yok)

QueenSinsirella, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Katılmak İstiyorum.

Harunkartal, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Katılmak istiyorum

alparcan1, 07.05.2021 - 11:29 tarihinde yazdı:

Katılmak İstiyorum

DALGI, 07.05.2021 - 10:23 tarihinde yazdı:

Katılmak istiyorum

Panoya erişim verdim.

iltachi, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Belki çok zor olur ama bir diziyi anlık izleyen kaç kişi var onu görebilsek ya da günlük olarak kaç kişi tarafından izlenildiğini...

Gerekli ve önemli bir özellik değil. Boşuna kaynak tüketir. Dilerseniz erişim vereyim Trello'ya yazın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• "İzlemeyi sürdürdüklerim" "İzlemeyi planladıklarım" vs seçince hepsinde aynı şekli gösteriyor ve karışıklık olabiliyor. Hepsinin ayrı simgesi olsa daha iyi olurdu.
  • Telefon uygulamasını hepimiz bekliyoruz
  • İzlenilen bölüm ve sezon sayısını gösteren bir yer olsaydı güzel olurdu (MAL'daki gibi)
  • "Bağlantılı Animeler" kısmı çoğu zaman doldurulmamış oluyor ve animelerin diğer sezonlarını bulmak zor oluyor. Oralarla ilgilenen birisi olsa güzel olurdu.
  • Keşke "Animeden Kareler" kısmına biz de bir şeyler ekleyebilsek. Orası hep boş oluyor. Hatta yüklerken spoiler olanları işaretlesek, animeyi daha izlemeiş olanlar spoiler almasa
  • Sezonu indirmek için toplu indirme linki de olsa güzel olurdu.

Trello'ya giremediğim için buradan yazdım umarım böyle de oluyordur. Olmuyorsa girebilen birisi bu maddeleri oraya ekleyebilir mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.