Jump to content

Merhabalar,yeni katıldım :)

exdegie

Önerilen İletiler

Herkese merhaba,bir süredir anime izliyorum ama foruma kaydolmak daha yeni aklıma geldi-
Yaklaşık 2 yıldır Japon kültürüne büyük bir ilgim var,türü bana hitap etmese de genel anlamda ayrım yapmadan anime izlemeye çalışmışımdır.Çevirmen arkadaşlara büyük minnettarlığımı iletmek isterim.Belli başlı animeleri izlesem de soru sorsanız yanıtlayabilirim sanırım.Anime manga tarzı konularda unutkan değilimdir tam tersi aslında,ama daha dün forum için kurduğum şifreyi bile 5 dakika sonra unutabilirim belli olmaz,pek bir özelliğim yok ama herkesle tanışmaktan memnun olurum:bye2-onion-head-emoticon:
(kuralları birkaç kere okudum ama hala bu konu açma konusunu pek anlayamadığım için yanlış yere konu açmış olabilirim şimdiden pardon-)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

exdegie, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Herkese merhaba,bir süredir anime izliyorum ama foruma kaydolmak daha yeni aklıma geldi-
Yaklaşık 2 yıldır Japon kültürüne büyük bir ilgim var,türü bana hitap etmese de genel anlamda ayrım yapmadan anime izlemeye çalışmışımdır.Çevirmen arkadaşlara büyük minnettarlığımı iletmek isterim.Belli başlı animeleri izlesem de soru sorsanız yanıtlayabilirim sanırım.Anime manga tarzı konularda unutkan değilimdir tam tersi aslında,ama daha dün forum için kurduğum şifreyi bile 5 dakika sonra unutabilirim belli olmaz,pek bir özelliğim yok ama herkesle tanışmaktan memnun olurum:bye2-onion-head-emoticon:
(kuralları birkaç kere okudum ama hala bu konu açma konusunu pek anlayamadığım için yanlış yere konu açmış olabilirim şimdiden pardon-)

Sana da merhaba. :) 

Haha aman inşallah şifreni falan unutmazsın hiç. :) Mekanın yerini biliyorsun zaten istediğin gibi gelip sohbet edebilirsin. :)

Merak etme konuyu doğru yere açmışsın, forumla ilgili aklına takılan bir şey olursa bana veya arkadaşlara çekinmeden sorabilirsin. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

exdegie, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhabaaaa. Olsun foruma kaydolmanın erkeni ya da geçi yok o yüzden hoş geldin. :bye2-onion-head-emoticon:
Şifrelerini birbirinden çok da bağımsız yapmamalısın belki de ya da bir yere not almak senin için iyi bir çözüm olabilir. :cool-onion-head-emoticon:
Kendine iyi bak ve arada dutluğa uğra. Sohbet ederiz. İyi forumlar. :bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Sana da merhaba. :) 

Haha aman inşallah şifreni falan unutmazsın hiç. :) Mekanın yerini biliyorsun zaten istediğin gibi gelip sohbet edebilirsin. :)

Merak etme konuyu doğru yere açmışsın, forumla ilgili aklına takılan bir şey olursa bana veya arkadaşlara çekinmeden sorabilirsin. :) 

Buradan da Muhabbet Mekanından da cevap verdiğin için çok teşekkürler,iyi geçinmek dileğiyle :loveloveplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhabaaaa. Olsun foruma kaydolmanın erkeni ya da geçi yok o yüzden hoş geldin. :bye2-onion-head-emoticon:
Şifrelerini birbirinden çok da bağımsız yapmamalısın belki de ya da bir yere not almak senin için iyi bir çözüm olabilir. :cool-onion-head-emoticon:
Kendine iyi bak de arada dutluğa uğra. Sohbet ederiz. İyi forumlar. :bye1-onion-head-emoticon:

Hoş bulduk,şifreyi aklımda tutmayı deniyorum anlık olarak.:embarrassed2-onion-head-emoticon:
Uğramaya çalışıcam, güzel bir yer gibi daha önce kayıt olmalıymışım neyse artık. :))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

exdegie, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoşgeldin.:3 İyi forumlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

exdegie, 26 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin tekrardan. İstediğin konu çekinmeden yazabilirsin :) Her türlü muhabbet için de mekana bekleriz :D İyi forumlar :whistling-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin tekrardan. İstediğin konu çekinmeden yazabilirsin :) Her türlü muhabbet için de mekana bekleriz :D İyi forumlar :whistling-onion-head-emoticon:

Hoş bulduk,forumu daha iyi anlamaya başladım ama sorum olursa artık size emanetim:cool-onion-head-emoticon: teşekkürler :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.