Jump to content

5 Bölümü Çıkan Yeni Anime Super Cub İnceleme


Recommended Posts

Hikayemizin ana karakteri Kaguma adlı lise 2. sınıf öğrencisi olan bir kızdır. Kaguma'nın hayatı monotondur ailesi öldüğü için belli bir geliri yoktur. Yaptığı tek şey her gün okula gidip gelmektir arkadaşı olmadığındanda pek konuşkan biri değildir. Bir gün okuldan dönerken bir öğrencinin motosikleti olduğunu görür kendisinin hoşuna gitmiştir ve bir motosikletçiden 2. el Honda Super Cub almıştır ve ilk kez orada gülmüştür.

 

Öncelikle spoiler vermeden kısa bir özet yapmaya çalıştım. Studio Kai tarafından yapılmış bir anime bu stüdya yeni kurulmuştur fazla yaptığı anime yok şuan animedeki çevre çizimleri fazlasıyla başarılı özenle yapılmış emek harcanmış. Karakter çizimleri olarak gayet başarılı ama yüz ifadeleri karakterin havasını çok değiştiriyor. CGI olarak pek iyi denilemez animede az yer kaplıyor fakat uzun süreli olursa animeyi izlenmez kılabilir.

 

Hikayeye gelirsek öncelikle orjinal bir fikir bana göre daha önce bu tarz anime görmedim açıkçası özenle hazırlanmış bir hikaye duyguları fazlasıyla anlatabilen sürükleyici olmayan fakat izleniş ve benimseyiş olarak inanılmaz bir anime

 

Kendi Fikirlerim: Slice of life animelerini çok seven biri olarak fazlasıyla beğendim umarım karşılığını görür ama sanmıyorum, özellikle bu sene ve geçen seneye göre aksiyon tarzı animelerin sosyal medyanın katkısıyla çok fazla izleyicisi oldu ve bu nedenle slice of life tarzı animeler eskisi kadar izlenmemeye başladı (istisnalar var tabiki) özellikle yeni çıkan bu animeler pek popülerliğe sahip olamayacağa benziyor. (ilk kez böyle yazılı bir inceleme yapıyorum hatalırımı mazur görün lütfen)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.