Jump to content

Merhabalar, ben Nevolika. An itibariyle forumun bir parçasıyım✨

Nevolika

Önerilen İletiler

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Rica ederim, evet insanları şaşırtmayı severiz. :) Gel, gel her daim muhabbete açığız. :) Bu arada kusura bakmazsan hemen bir konuda seni uyarayım, art arda mesaj yazmak fload yapmaya giriyor ve uyarı/ban alabilirsin. Mesajları toplu alıntılamak için "Alıntı" butonunun yanındaki "+" sembolüne tıklayarak yapabilirsin. :) 

Hiç sorun değil, yavaş yavaş alışıyorum işte yeniliğime verin dikkat edeceğim artık. Yani şimdi birine cevap yazmak için alıntı butonunun yanındaki artıya basıyorum ve bu sayede sayfayı kirletmemiş oluyorum değil mi?  Aslında başından beri o artıya basıyordum neden öyle oldu anlamadım :confused-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba hoş geldin. Ben Freesia animeler ve mangalarla 4-5 yıldır ilgileniyorum. 18 yaşında üniversite 1 öğrencisiyim. Son yıllarda animeden çok mangaya kaydım. O yüzden güncel serileri pek bilmiyorum

Efenim öncelikle hoş geldiniz :D Merak etmeyiniz sizler gibi forumu çok sonradan keşfeden veya geç üye bir sürü üye var, yalnız değilsin :D Biz de seni aramızda gördüğümüze sevindik :D   Ben

Hoş geldin Neva, ben 24 yaşında son sınıf elektrik-elektronik öğrencisiyim, muhabbet etmek istersen mekanın linkini bırakmışlar zaten... Mekanda istediğin zaman beni görürsün diyeyim. :) Sormak istedi

Posted Images

Nevolika, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Hiç sorun değil, yavaş yavaş alışıyorum işte yeniliğime verin dikkat edeceğim artık. Yani şimdi birine cevap yazmak için alıntı butonunun yanındaki artıya basıyorum ve bu sayede sayfayı kirletmemiş oluyorum değil mi?  Aslında başından beri o artıya basıyordum neden öyle oldu anlamadım :confused-onion-head-emoticon:

Evet alıntılamak istediğin mesajların hepsini artık ile topluyorsun, sağ altta bi bildirim çıkıyor "Alıntı X ileti" diye, alıntıladığın mesajların sayısını gösteren, alıntılayacağın bütün mesajları seçtikten sonra oraya basıyorsun ve öyle yazıyorsun. :) 

Spoiler

image.png.87751c4373272c0a508f5fc2228279b1.png

Bu arada şunu da söyleyeyim, resim/gif/videoları spoiler kutusu içerisinde paylaşmalısın. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 28 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet alıntılamak istediğin mesajların hepsini artık ile topluyorsun, sağ altta bi bildirim çıkıyor "Alıntı X ileti" diye, alıntıladığın mesajların sayısını gösteren, alıntılayacağın bütün mesajları seçtikten sonra oraya basıyorsun ve öyle yazıyorsun. :) 

İçeriği Gizle

image.png.87751c4373272c0a508f5fc2228279b1.png

Bu arada şunu da söyleyeyim, resim/gif/videoları spoiler kutusu içerisinde paylaşmalısın. :) 

Nevolika, 40 dakika önce tarihinde yazdı:

Tamamdır, bu sefer yaptığım inşallah doğru olmuştur. Olmadıysa söyle lütfen :D Gif ve fotoğraflar için de dikkat edeceğim, tekrar teşekkür ederim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nevolika, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Tamamdır, bu sefer yaptığım inşallah doğru olmuştur. Olmadıysa söyle lütfen :D Gif ve fotoğraflar için de dikkat edeceğim, tekrar teşekkür ederim. 

Yeyyy tebriklerr :cheer3-onion-head-emoticon:

Bir de resim atmak için eğer internetten bir resim/gif atacaksan bağlantısını kopyala buraya yapıştır site otomatik olarak gömecektir resmi, öbür türlü boyut sıkıntısına takılırsın. :)

Forumda yapacağın şeylerin büyük bir kısmını öğrendin, tekrardan hoş geldin ve iyi forumlar. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Yeyyy tebriklerr :cheer3-onion-head-emoticon:

Bir de resim atmak için eğer internetten bir resim/gif atacaksan bağlantısını kopyala buraya yapıştır site otomatik olarak gömecektir resmi, öbür türlü boyut sıkıntısına takılırsın. :)

Forumda yapacağın şeylerin büyük bir kısmını öğrendin, tekrardan hoş geldin ve iyi forumlar. :) 

Nevolika, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Ay valla çok sevindim bir an anlamadım sanıp korktum uyarı yiyeceğim diye :D Tüyolar için teşekkürlerr, tekrardan hoş buldum:pheew-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nevolika, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Herkese yeniden merhaba, kısaca kendimi tanıtmam gerek sanırım. Öhöm:booger-crazy-rabbit-emoticon:ismim Neva, 17 yaşındayım 5 sene falan oldu anime izlemeye başlayalı ama forumu fark etmem biraz geç oldu ne yazık ki. Neyse anam geç olsun güç olmasın mottosuyla ilerleyerekten nihayet forumun üyesi olmaktan mutluluk duyduğumu belirteyim. Yavaştan alışmaya çalışıyorum ve aranızda yardımcı olmak isteyen olursa soracağım tonla şey olduğunu bilmesine rağmen hala yardım etmek isterse mesaj kutum hep açıktır. 

Biraz hobilerimden bahsedeyim ki ortak birilerini bulabileyim. Uzun zamandır çizimle uğraşıyorum, manga olsun fanart olsun gözüme hitap eden ne olursa çizmeye gayret ediyorum. Kitap ve manga okumayı  severim, daha çok polisiye ve shounen okurum. İleride matematik öğretmeni olmak istiyorum *söylemesi ayıp matematiğim iyidir ehehü*  

Neyse gacılar, kendimi de tanıttım siz de yazın tanışalım kaynaşalım sohbet edelim. Hepinize hayırlı günler bol güneşler :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

Hoş geldin. Bende yeni sayılırım ama ne zaman istersen yardıma hazırım. İyi forumlar:stars-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nevolika, 17.05.2021 - 13:28 tarihinde yazdı:

Herkese yeniden merhaba, kısaca kendimi tanıtmam gerek sanırım. Öhöm:booger-crazy-rabbit-emoticon:ismim Neva, 17 yaşındayım 5 sene falan oldu anime izlemeye başlayalı ama forumu fark etmem biraz geç oldu ne yazık ki. Neyse anam geç olsun güç olmasın mottosuyla ilerleyerekten nihayet forumun üyesi olmaktan mutluluk duyduğumu belirteyim. Yavaştan alışmaya çalışıyorum ve aranızda yardımcı olmak isteyen olursa soracağım tonla şey olduğunu bilmesine rağmen hala yardım etmek isterse mesaj kutum hep açıktır. 

Biraz hobilerimden bahsedeyim ki ortak birilerini bulabileyim. Uzun zamandır çizimle uğraşıyorum, manga olsun fanart olsun gözüme hitap eden ne olursa çizmeye gayret ediyorum. Kitap ve manga okumayı  severim, daha çok polisiye ve shounen okurum. İleride matematik öğretmeni olmak istiyorum *söylemesi ayıp matematiğim iyidir ehehü*  

Neyse gacılar, kendimi de tanıttım siz de yazın tanışalım kaynaşalım sohbet edelim. Hepinize hayırlı günler bol güneşler :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

Merhaba, hoş geldin Neva. :) Sanatsal işlerle uğraşan kişilere saygım sonsuzdur. Çizimlerini paylaştığın konuyu da az önce gördüm ama önce bu konuya gelip hoş geldin demek istedim. :D Sana güzel arkadaşlıklar ve iyi forumlar diliyorum. :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Nevolika Çizim konunu ilk gördüğümden orada da hoş geldin , iyi forumlar vıdı vıdı konuşmaları yapmış bulundum

Buraya da yazmak istedim. Lisedeyken ben de Matematik öğretmeni olmak isterdim.

Daha doğrusu yapabileceğim tek mesleğin o olduğuna inanırdım^-^

Çizimler olsun, matematik olsun, kapak fotoğrafındaki Spring Day MV'sinden sahne olsun sevdiğimiz şeyler oldukça benzer.

Umarım forumda uzun soluklu bir üyeliğin olur da bol bol sohbet ederiz.

Keyifli forumlar Neva:embarrassed4-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
Pseudohomophylus, 20.05.2021 - 03:55 tarihinde yazdı:

@Nevolika Çizim konunu ilk gördüğümden orada da hoş geldin , iyi forumlar vıdı vıdı konuşmaları yapmış bulundum

Buraya da yazmak istedim. Lisedeyken ben de Matematik öğretmeni olmak isterdim.

Daha doğrusu yapabileceğim tek mesleğin o olduğuna inanırdım^-^

Çizimler olsun, matematik olsun, kapak fotoğrafındaki Spring Day MV'sinden sahne olsun sevdiğimiz şeyler oldukça benzer.

Umarım forumda uzun soluklu bir üyeliğin olur da bol bol sohbet ederiz.

Keyifli forumlar Neva:embarrassed4-onion-head-emoticon:

Pek sık giremiyorum ama arada böyle uğruyorum buralara işte :'', ne güzel ortak alanlarımız olmasına çok sevindim istediğin zaman yazabilirsin bana hem özelden hem ment olarak. Sohbet edelim, birbirimizi tanıyalım ben de çok isterim:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.