Jump to content

Merhabalar, ben Nevolika. An itibariyle forumun bir parçasıyım✨

Nevolika

Önerilen İletiler

Nevolika, 06.06.2021 - 21:53 tarihinde yazdı:

Pek sık giremiyorum ama arada böyle uğruyorum buralara işte :'', ne güzel ortak alanlarımız olmasına çok sevindim istediğin zaman yazabilirsin bana hem özelden hem ment olarak. Sohbet edelim, birbirimizi tanıyalım ben de çok isterim:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Pek sık giremiyorum...bu cümle içimi cız etti, aynı dertten ben de mustarip durumdayım.

Bu sene malum benim de sınav senem, yalnızca PC başına geçersem foruma gireceğim diye bir karar aldım o nedenle de renkli yazıyorum w-w aksi halde içinden çıkamıyordum.

Eee sohbet muhabbet güzel olunca insanın çıkası gelmiyor. 

Seyahat ettiğim dönemler dışında 7-14 günde bir bakıyorum, onda da mesajlar ve bildirimlere dönüş yapmakla geçiyor gerçi. Sen de ne zaman istersen yazabilirsin Neva :thank_you__onion_by_elcerbero:Kendine cici bak :thank_you__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba hoş geldin. Ben Freesia animeler ve mangalarla 4-5 yıldır ilgileniyorum. 18 yaşında üniversite 1 öğrencisiyim. Son yıllarda animeden çok mangaya kaydım. O yüzden güncel serileri pek bilmiyorum

Efenim öncelikle hoş geldiniz :D Merak etmeyiniz sizler gibi forumu çok sonradan keşfeden veya geç üye bir sürü üye var, yalnız değilsin :D Biz de seni aramızda gördüğümüze sevindik :D   Ben

Hoş geldin Neva, ben 24 yaşında son sınıf elektrik-elektronik öğrencisiyim, muhabbet etmek istersen mekanın linkini bırakmışlar zaten... Mekanda istediğin zaman beni görürsün diyeyim. :) Sormak istedi

Posted Images

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.