Jump to content

Itazura na Kiss

Haruka

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Japonca Adı:Itazura Na Kiss

Diğer Adları:Mischievious Kiss

Bölüm Sayısı: 25

Açılış Müziği: Kimi, Meguru, Boku - Motohiro Hata

Kapanış Müziği: Kataomoi Fighter - GO!GO!7188

Konusu: Aihara Kotoko, liseye giden sıradan bir kızdır. İki yıl önce kendisi gibi yeni öğrencilerden biri olan zeki, yakışıklı ve bu meziyetlerinden dolayı bir o kadar da ünü yayılmış olan Irie Naoki'yi görür ve ona o an aşık olur. Naoki okulun en yüksek seviyesinde olan Sınıf A'da okuyordur. Kotoko ise en düşük sınıfı olan Sınıf F'dedir. Kotoko, Naoki ile birlikte olmak için çok çalışır ama bu çabaları bir fayda vermez ve hep F sınıfında okur. Kotoko yıllardır yapamadığını yapar ve sonunda bir aşk mektubu yazarak Naoki'ye uzatır. Ama Naoki onu red eder, çünkü aptal kızlardan nefret ettiğini söyler. Kotoko bu kötü şoku daha yeni yaşamışken, bir de babasının yeni yaptığı evin, 2 şiddetinde ki depremde yıkılmasıyla beraber hayatı daha kötü bir hal alır. Kotoko'nun babasının arkadaşı, onların evinin yıkıldığını duyunca evine davet eder ve böylece Kotoko ve babası oraya giderler. Kotoko'ların kalacağı evin sahibinin oğullarından biri de Naoki'dir. Kotoko ve Naoki'nin aynı çatı altında yaşayacak olmaları Kotoko'nun duygularını eskisinden daha fazla körükleyecektir.

Karakterler

Kotoko Aihara

Resmi ekleyen

Lisede, ilk yılında açılış konuşması yapan Irie Naokiye gördüğü ilk andan itibaren vurulmuştur. Daha sonra evlerinin çökmesinden dolayı Irienin ailesinin yanına taşınmıştır. Babası, Naokinin babasıyla lise yıllarından beri çok iyi arkdaştır ve gelip onlarla yaşamalarınıda yine o teklif etmiştir. Naoki her ne kadarondan nefret ediyor gibi gözüksede, zaman ilerledikçe Kotokoyu sevmeye başlamıştır. Çok akıllı değildir (hatta tam bir "Aptal"dır.)

Naokiden şantaj yaparak ders çalıştırmasını istemiştir. İlk defa top 50nin içine girebilmiştir. (İlk defada olsa, ismi aynı kağıtta Naoki ile beraberdir.)

Üniversiteye Naoki için girmeyi planlamıştır. Naokiyi doktor olarak düşünmektedir ve bu yüzden hemşire olmak istemektedir. (Hemşire olursa Naokiyle beraber çalışabilecektir. )

Irie Naoki

Resmi ekleyen

Hayatında hiçbir hedefi yoktur. Üniversiteye gitmeyi bile planlamamaktadır çünkü fazlasıyla zekidir. Daha sonra, Kotokonun isteği üzerine doktor olmayı kararlaştırır. Gayet soğuk biridir. (Belkide annesinin küçükken onu bir kız gibi giydirmesinden dolayı ) Japonyanın birincisidir. 200'ün üstünde IQ'su vardır. Ve bütün sınavlarda her zaman bir numaradır. Hem çok iyi bir aşçı, hem de mükemmel bir tenisçidir. (Aşçılıkta iyi olması, yemek tariflerindeki her ayrıntıyı iyi hafızasından dolayı harika bir şekilde hatırlayabilmesidir.)

Daha sonradan Kotokoya karşı olan hisleri değişir.

Aile

Irie Shigeki

Resmi ekleyen

Naokinin babası ve Kotokonun babasının arkadaşı. Bir oyuncak firmasında çalışır.

Irie Machiko

Resmi ekleyen

Naokinin annesi. Kontrolden çıktığında zapdetmek olanaksızdır. Ayrıca çokta saftır. Genellikle Naoki ve Kotokonun arasını yapmakla uğraşır. Çocuklarının mutluluğu onun mutluluğudur 

Irie Yuuki

Resmi ekleyen

Naokinin erkek kardeşi. Kotkodan başta resmen nefret etsede daha sonra alışmaya ve sevmeye başlar. Şu anlık, Kotokoyla ilgili günlüğü bilinmektedir. 

Aihara Shigeo

Resmi ekleyen

Kotokonun babasıdır. Kendine ait bir restorantı vardır. Karısının ölümünden sonra Kotokoyu tek başına büyütmüştür.

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Bu animeyi şu an ikinci kez izliyorum bence harikaydı. Sonu da yarım kalmadı güzel bitti. Herkese tavsiye ederim  ;D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 38
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

paylaşım için teşekkürler ;D ya benim bu animede en sevdiğim karakter Naoki'nin annesi benim de böyle bir kaynanam olsun istiyorum ;D  :P

Ya dizideki çocuğu ben de sevmiyordum başlarda. Hatta başka dizilerde de sevemedim. Ama grubunu severim iyidir yani. Ben animedeki Irie'yi yakışıklı bulmadığımı fark ettim bir de. Kız daha güzel yani

Telefondan duzenleme yapamiyorym pcye gecince duzeltirim. Nurcan kanka hos geldiin. :D Ekleme: Evet o cocuga duz sac yakismiyor. Dun fotograflarina bakmistim boyle dalgali gibi yapiyorlar o hali guzel

paylaşım için teşekkürler ;D

ya benim bu animede en sevdiğim karakter Naoki'nin annesi benim de böyle bir kaynanam olsun istiyorum ;D  :P

Bütün tanıdıklarım ve ben aynı şeyi söyledik izledikten sonra :D Böyle bir kaynana herkese lazım :D

Haruka canım paylaşım için teşekkürler Allah'tan foruma genel olarak bir bakayım demişim :D

Çok güzel bir animeydi liseyle başladı ama liseyle kısıtlı kalmadı. Bir gecede bitirdim çok sarmıştı. Herkese tavsiye ederim :D İyi seyirler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

paylaşım için teşekkürler ;D

ya benim bu animede en sevdiğim karakter Naoki'nin annesi benim de böyle bir kaynanam olsun istiyorum ;D  :P

Önemli değil seve seve yaptım ama metni düzeltirken eksikler veya hatalar olmuş olabilir :D

Ben de çok seviyorum o kadını. Gülmekten karnıma ağrılar sokan kadın o  ;D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bütün tanıdıklarım ve ben aynı şeyi söyledik izledikten sonra :D Böyle bir kaynana herkese lazım :D

Haruka canım paylaşım için teşekkürler Allah'tan foruma genel olarak bir bakayım demişim :D

Çok güzel bir animeydi liseyle başladı ama liseyle kısıtlı kalmadı. Bir gecede bitirdim çok sarmıştı. Herkese tavsiye ederim :D İyi seyirler :)

Lafı bile olmaz Ezgi canımın böğrü  ;D

Sonunda, bu anime bitti diyorsun yarım kalan birşey olmadığı için. Gerçekten güzeldi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ellerine sağlık severek izlediğim bir animeydi hatta kore yapımı dizisini bile izledim playful kiss tavsiye ederim kız olsun erkek olsun anne olsun çok hoş işlemişler.

Resmi ekleyen

Ben de izledim, beğendim ama yine de animesini tercih ederim :D

Çok güzel bir anime değildi 10 üzerinden 6 veriyorum :D

Neğğğ  :o  Bak ya ne diyor bence çok güzeldi  ;D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.