Jump to content

Japonların gözleri neden çekik biliyor musunuz?

TheRocker

Önerilen İletiler

• 2 ay sonra...
  • Yanıtlar 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sadece Japonların değil Çinlilerin, Orta ve Güneydoğu Asya'da yaşayanların hatta Eskimoların bile gözleri çekiktir. Aslında 'çekik gözlü' olmak tanımı kesinlikle yanlıştır. Göz yapısı dünyada bütün in

sonra da evrim neymiş der dindarlar

Bana da hep japon derlermiş küçükken kızarmışım ben Japon değilim Tatar'ım diye. Sonra da Tatar kızı falan diye eğlenirlermiş. :D

Bana da hep japon derlermiş küçükken kızarmışım ben Japon değilim Tatar'ım diye. Sonra da Tatar kızı falan diye eğlenirlermiş. :D

Haha :D Ben severdim Japon denilmesini. O zamanlar belki Japonlar'ın zeki olduğundandı sevmem. Bilemiyorum :ph34r: Bir de 1. sınıfta Okuma Bayramı yapmıştık sınıfca. Orda da Japon olmuştum. Hatta kimono diye arkadaşımın kuzeninin sünnet kıyafeti giydirmişlerdi o elbise gibi olandan. :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Haha :D Ben severdim Japon denilmesini. O zamanlar belki Japonlar'ın zeki olduğundandı sevmem. Bilemiyorum :ph34r: Bir de 1. sınıfta Okuma Bayramı yapmıştık sınıfca. Orda da Japon olmuştum. Hatta kimono diye arkadaşımın kuzeninin sünnet kıyafeti giydirmişlerdi o elbise gibi olandan. :lol:

Ehehe sünnet kıyafeti mi ? :D Sabahın köründe eğlenmemi sağladın valla. :D Ya ben de Japon denilmesini severdim ama bizimkilerin anlattığı hatırlayamadığım zamanlardan. Sonra deli miymişim ben ya demişim. Tabi küçükken Japon ne bilmediğim için. Birisi yolda görünce Japon gibi demiş annem de tatar olduğu için demiş herhalde benim aklımda tatarım diye kalmış önüme gelene kızmışım. :D Sonra düzeldi o durum. :D Gerçi benim çekikliğim de düzeldi sayılır eskisi kadar benzemiyorum onlara hala çekiğim ama. :D Daha uyanalı 5 dakika olduğu için çenem açıldı hayat hikayemi gözler önüne serdim. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ehehe sünnet kıyafeti mi ? :D Sabahın köründe eğlenmemi sağladın valla. :D Ya ben de Japon denilmesini severdim ama bizimkilerin anlattığı hatırlayamadığım zamanlardan. Sonra deli miymişim ben ya demişim. Tabi küçükken Japon ne bilmediğim için. Birisi yolda görünce Japon gibi demiş annem de tatar olduğu için demiş herhalde benim aklımda tatarım diye kalmış önüme gelene kızmışım. :D Sonra düzeldi o durum. :D Gerçi benim çekikliğim de düzeldi sayılır eskisi kadar benzemiyorum onlara hala çekiğim ama. :D Daha uyanalı 5 dakika olduğu için çenem açıldı hayat hikayemi gözler önüne serdim. :D

Ahaha. Anladım, küçükken tabi nereden bilelim :D Görmek istedim seni şimdi :ph34r: Badem göz deniliyormuş herhalde. Halam senin gözlerin badem demişti. Rengi de benzyior :P

Okulun var galiba. 6'da kendiliğinden mi kalktın yoksa :huh:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.