Jump to content

Nana Mizuki-Discotheque

TheRocker

Önerilen İletiler

http://www.youtube.com/watch?v=407BiFH7kDk

Nana Mizuki Japonya'da çok ünlüdür.Japonya'nın çoğu animelerinin şarkılarını Nana Mizuki yapmıştır.Örn:Naruto,Naruto Shippuuden,Basilisk,Rosario to Vampire ve daha çoğu...Nana Mizuki ayrıca dublördürde

en az çoğu animelerde sesi ince diye yer almıştır.Ama ben iki karakteri paylaşıcam.Naruto ve Naruto Shippuuden:Hinata Hyuuga Rosario to Vampire ve Rosario to Vampire Capu 2:Akashiya Moka en büyük yeteneği sesini istediği gibi değiştirebilmesidir.Videoyu izledikten sonra nasıl olur bu Hinata olamaz diyebilirsiniz.Araştırın sesini anlayacaksınız.Bu arada Rosario to Vampire benim ilk izlediğim animemdi ve çok hoşuma gitti izlemenizi şiddetle tavsiye ederim  ;D Ama çok tutmadı :(

Rosario to Vampire'deki 2 karakteri canlandırmaktadır.Bu arada en iyi bulduğum resim buydu.Anime Ecchi olduğu için  ;D +Rep lütfen o kadar uğraştım resimleri bile ben birleştirdim  ;D Emeğe saygı Alıntı Değildir.

[move]The Rocker[/move]

post-6015-134020227312_thumb.jpg

post-6015-134020227328_thumb.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...
  • 5 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.