Jump to content

Baka to Test to Shoukanjuu Mangası

RastPuff
 Share

Recommended Posts

selam arkadaşlar ben 3 ay önce baka to test to shoukanjuu animesini bitirdim ve bağlandım animeye mangasını arıyorum ama bulamıyorum okuyacak bir manga sitesi önerir misiniz

Mangası 84 chapter olsa da İngilizce olarak sadece 30 chapter'ı mevcut internette. Türkçeye çeviren bir ekip bulunmuyor. Ancak light novelinin tamamının İngilizce çevirisi bulunmakta, onu okuyabilirsiniz. İnternete baka to test light novel read yazsanız türlü türlü site çıkacaktır.

• 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By animeruzgari
      Ocak 2021'de hizmete giren içerik sitesi animeruzgari.com ile japon kaynaklardan derlenen güncel anime, manga, cosplay, atölye vs. haberleri ile en güncel bilgilere ulaşmış olacaksınız.  Ayrıca kısa süre önce devreye giren projemiz anime eğlence platformu "ANİTİME" ile sorular sorabilir, karşılaşma yapabilir, gif vs. paylaşabilir ve rozet sistemi de dahil daha birçok eğlenceli aktivite de bulunabilirsiniz.

Web sitemizi ziyaret ederseniz çok seviniriz. En azından bu şekilde emeklerimizin bir fayda sağladığını anlayabiliriz.

Site linki: http://animeruzgari.com/
      Anitime: https://www.anigif.animeruzgari.com/

• By Kofteor
      Amazon'dan manga sipariş etmek istiyorum arkadaşlar, aranızda sipariş eden var mıdır? Elbette İngilizce sipariş edeceğim için dolar vs. derken fiyatlar birazcık pahalı oluyor ama Türkiye'de olmayan serileri almak için sipariş etmek istiyorum. Daha önce hiç böyle bir deneyimim olmadığı için, eğer sipariş ettiyseniz püf noktalarını söylerseniz mutlu olurum :) 
    • By adeseder
      Birkaç yıl önce okuduğum bir manga birden aklıma geldi ama ne yazık ki manganın adını hatırlamıyorum. İçerdiği türler yanlış hatırlamıyorsam romantizm ve dramdı. Konu, erkek ana karakterimizin sanırım düşen bir tanrıçaya yardım etmesi ile başlıyordu. Erkek ana karakterimiz bu tanrıça ile dost olup birlikte falan takılıyordu. Daha sonrası anılarımda biraz allak bullak ama şöyleydi diye hatırlıyorum: Bu ana karakterimizin birde kız çocukluk arkadaşı vardı. Bu kız ana karakterle romantik şeyler yaşayınca dünyanın içine ediyordu. Yıldırımlar, seller, meteorlar, depremler ve daha fazlası. Konusu böyleydi, pek bir şey hatırlamıyorum. Manga ile aklımda kalan çoğu şey ana karakterimizin bu tanrıça ve çocukluk arkadaşı arasında geçen aşk üçgeniydi. 

Yardım etmek isteyenlere şimdiden çok teşekkürler.

Not: Böyle bir konu için bölüm bulamadım. Bende Manga Genel bölümünde konu açmayı uygun gördüm. 
    • By Dj-Morphosis
      MangaHanta İş Başında!

Merhabalar!

MangaHanta bağımsız olup kendi çevirilerini yayınlayan bir manga okuma sitesidir.
      Kuruluşumuzun amacı ise;
      Yarım kalmış, hiç çevirisi yapılmamış, ve güncel yeni mangaların çevirisi yapıp okuyucuya sunmaktır.
      Elbette en iyi şekilde okuyucuya güzel seriler sunacağız.

Çevirileri Devam Eden Seriler:
      Kaguya-Sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen
      Sousei no Onmyoujı
      Ballroom e Youkoso
      Itsuwaribito Utsuho Hitogatana Vanitas no Carte Sheng Wang Beauty Game The Reaper and the Waiting Secretly Greatly Payback Narnia günlükleri: Büyücü’nün yeğeni A Night to Remember The Last Golden Child
      Elqueeness Hyanghyeon Text Clouds in the Night Sky Secret Relationship Dangeum and Jigyo Girl Under Trial Unknown Code Who's Spying Lip and Sword Villains
      Disciple's Persuasion Plot Chillin Different World Life Of The EX-Brave Candidate Was Cheat From Lv2    

Tamamlananlar
      Happiness Back Stage!! (yaoi) (Tamamlandı) God Eater - Kyuuseishu no Kikan Tsuki Akari no Shoutaijou Gerisa Crimson Shell Watashitachi no Shiawase na Jikan Bride of Enma Mahouka Koukou no Rettousei - Tsuioku Hen Maou na Ore to Fushihime no Yubiwa May I Shake Your Hand Ara verilenler Reimei no Arcana  Niijiro Days Platinum End Brave Frontier - Bakuen Max! Vargas Senki God Eater - The Spiral Fate Madara Hanekoi Lion Boku Wa Mari No Naka ------------------------------------------------------ Daha fazla seri alacağız ama şuan  ekip üye sayısına göre  seri alışmıştır.
      Seriler hazır ve hazırlanan  bölümlerde var siteye toplu bir yükleme yapacağız :)

Bizimle çalışmak, bize katılmak isteyen ÇEVİRMENLİK ve EDİTÖRLÜK tecrübesi olan  arkadaşları elbette bekliyoruz !
      Bize katılmak için DİSCORD sunucumuzdan veya [email protected]'a mail atarak bizimle  iletişime geçebilirsiniz.  
        ----------------------------------------------------------------------
      www.mangahanta.com

• By JediMindTricks
      Efendim öncelikle saygılar, selamlar 

Benzer bir konu şurada açıldığı için yeni bir başlık açmayayım diyordum ama konunun aktif olmadığını görünce açayım bari dedim, silinirse de sağlık olsun 

Türkiye'de basılan manga, manhwa ve light novel'ların (birkaç da manga adaptasyonu bulunan roman mevcut) bulunduğu minik bir liste hazırladım; manga/light novel satın alan veya nelerin basıldığını/basılacağını merak edenler için faydalı olur diye düşünüyorum. Linkimiz şu şekilde:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_JgsX9nYatU1MyYlbPm6SmpqfKn-CUt9zgd8JnxzkHA/edit?usp=sharing

Listeyi mümkün olduğunca güncel tutmayı planlıyorum, bir eksik ya da hata görürseniz bildirebilirsiniz 
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.