Jump to content

Tayfaya Yeni Üyeler

SnoW_DeaD

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 47
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bu konuyu hiç tartışmadık şöyle güzelcene bi tartışalım Luffy denize açıldığında 10 kişi alsam yeter diyordu şuana kadar 8 kişi aldı son 2 kişi sizce kim olur bana göre ya Boa Hancock ve Jinbei tayfay

akıl danışcak dedeleri olur işte :D Ben severim jibmei yi hemde Luffy i bi kaç kere kurtardı. ayrıca kas kuvveti olarak çok iyi ve aşırı derecede yüzebilioda Luffy denize düşünce o çıkarır artık :D

• 2 hafta sonra...

jinbei cepte katılması da güzel olur renk katar tayfaya bir balıkadam bence 

şuanda bellamy olabilir mi bartolomeo olabilir mi gibi düşünceler var etrafta ama bence bellamy veya bart olmaz haki kullanabilen güçlü bir adam olmalı bence haki kullanabilse bellamy barta yenilmezdi bartta pek işe yarar bir adam değil oda sadece meyve 

big mom un adamlarının caribou ya söylediğini unutmamak lazım 'sadece meyvesine güvenen ezikler çok fazla yaşamaz bu dünyada' gibi birşey söylemişti.

boa hancockta evet olmaz çünkü katılırsa shichibukailik gidecek ve köyü açık hedef olacak bunu da taaa luffynin orada olduğu zamanlardan hatırlayın..

yeni bir karakter girecektir bence veya prenses olabilir gladyatör prenses hakisiyle hiç dövüş kaybetmeyen abla güzel olabilir bence :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Bence impel downdan kaçmış 6.seviye suçlu olmasını isterdim.

sadece haki kulllanabilen hasta olduğu için mahkum edilen fakat sonra karasakalın tayfa toplamasından yararlanarak kaçabilen

hasta olduğu olduğu için sadece kaçmayı başarabilen bir  karakter olmasını isterdim.

Çok mu uçuk oldu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jimbei katılacak gibi duruyor, Boa Hancock ise zor, durumu farklı. Gördüğümüz kişilerin dışında, önümüzde ki bölümlerde yeni çıkan bir karakter olma ihtimali daha yüksek.

Luffy, her şeyin sesini duyan biri... Sanırım tayfaya katılacak kişilerinde kalbinin sesi iyi olması şart. Brook katıldığı zaman 'iyi biri olacağına karar kanaatim/karar verdim" ifadeleri var. Bu şekilde düşünürsek, tayfaya katılacak kişi ileri ki arc' larda çıkacak. Daha jimbei nin katılımını görmedik...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.