Jump to content
  • 0

Japonca Mütercim Tercümanlık

mordetwi

Soru

Normalde konuyu soru cevap bölümünde açacaktım, açamadım ve bu hesabımda yeni 150 iletim yok ama sormak istediğim soru biraz acil ,ayın yirmisine kadar tercih yapabilmeme  rağmen ne yapacağım hiç bilmiyorum, bu yüzden gerçekten özür diliyorum istediğim bölümü isteyen kişiler en çok buralarda olur diye düşündüğüm için buraya geldim umarım linç yemem :)

Bu sene Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesinde Japonca Mütercim Tercümanlık bölümü açıldı ancak internette ne bu bölümü yazacağını söyleyen var ne de bu bölüm hakkında adam akıllı bilgi var. ASBÜ de yeni bir üniversite sanırım bu yüzden de üniversite hakkında da pek tatmin edici bir bilgi yok. Sıralamam 8200 küsür -gelir mi gelmez mi bilmiyorum- ama hem üniversitenin hem de bölümün yeni olmasından dolayı düzenin oturmamış olacağından ve yeterli eğitimi alamayacağımdan korkuyorum. Aranızda JME yazmayı düşünen var mı ya da ASBÜ hakkında çevrenizden ya da kendinizden bir bilginiz var mı ? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum...                  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu soruya 0 cevap geldi

Önerilen İletiler

Bu soruya henüz cevap verilmedi

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.