Jump to content

Gördüğü tüm kedilerin fotoğrafını çeken bir kedisever

ShamR

Önerilen İletiler

Herkese iyi günler merhaba.Ben foruma yeni katıldım bundan dolayı da öğrenmeye çalışıyorum.Bu konuda yardımcı olabilecek birileri varsa yazabilir mi acaba?Bu arada ben Özge.Sınavlardan kurtulup tercih verip sonucunu bekleyen bir kızım.Kafa dağıtmak için üye olmak istedim.Memnun oldum:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

37 dakika önce, ShamR yazdı:

Herkese iyi günler merhaba.Ben foruma yeni katıldım bundan dolayı da öğrenmeye çalışıyorum.Bu konuda yardımcı olabilecek birileri varsa yazabilir mi acaba?Bu arada ben Özge.Sınavlardan kurtulup tercih verip sonucunu bekleyen bir kızım.Kafa dağıtmak için üye olmak istedim.Memnun oldum:)

Hoş geldin. Yardımcı olacağım bir şey varsa her zaman yazabilirsin. İyi forumlar :hi-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• ShamR başlığı Gördüğü tüm kedilerin fotoğrafını çeken bir kedisever olarak değiştirdi
8 saat önce, ShamR yazdı:

Hoş geldin Özge, sınav için inşallah güzel olur senin için. :) Yardım için istediğin zaman yazabilirsin, onun haricinde muhabbet etmek istersen her zaman mekana bekleriz. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.