Jump to content

Detective Conan (TV)


Lelouch Di Turkish

Recommended Posts

Öncelikle merhaba herkese. Ben tam 7 yıldır anime izleyen birisi olarak en çok kullandığım ve en beğendiğim sitenin bu olduğunu belirtmek isterim ve emeği geçen herkesin eline sağlık gerçekten.

Neyse ben bu siteyi kullandığımdan beri ilk kez bir konu açıyorum. Ama konuyu bağlamak açısından birkaç şeyden bahsetmek istiyorum. Ben animeye bleach ile başlamış bir insanım. bleach ile tanışmam yıllar önce tvdeki kidzanimex kanalı ile olmuştu. Bleachın yanında Naruto ,Death note  gibi yapımlar da yer alıyordu tabi ama bleachtaki müzikler ve sahneler diğer yapımlara göre daha çok etkilemişti.

İlk büyük bölümlü serimi daha sonraki yıllarda bitirdim ve daha nice baş yapıtı izledim.Ama en çok hoşuma giden tür zeka,polisiye,psikoloji olmuştur ki death note , code geass ı bitirince bunların yerini dolduracak anime bulamadım (one outs , kaiji gibi güzel animeler vardı tabi).

Şimdi direk konuya geçebiliriz ki detective conan animesi listemde bulunan bir animeydi ama bir türlü gözüm kesmiyordu. Sitede 605 bölüm vardı zaten. Ama bugün başladım ve ilk bölümlerden de sardı tabi. 

 

Ama benim bir ricam olacak. Animenin 900+ bölümü olduğunu öğrendim ve bunu türkçeye çeviren ekibin (Elzsubs) attığı en son bölümün  18 Nisan 2021 - 12:48:13 tarihinde siteye düştüğünü gördüm. Yeni bölümlerin eklenmesinin zaman alacağının farkındayız ve bunun kolay bir iş olmadığını da biliyoruz ama lütfen bizler bu serinin devam etmesini istiyoruz. Bunu hatırlatmak istedim. 

Sizler ne düşünüyorsunuz?

Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.