Jump to content

One piece manga almak istiyorum.

tolgaaslan

Önerilen İletiler

Sevgili arkadaşlar , boş zamanlarımda manga okumayı özellikle de ciltler halinde basılmış kitap şeklinde okumayı çok severim. uzunca zamandır okumak istediğim one piece manga serisine başladım ama Türkiye şartlarında yeteri kadar kopya olmadığı için serisinin başlarında takılıp kaldım.

Fahiş denebilecek bir fiyata 17. ve 19. cildi bulup satın aldım ama ne yazık ki 18. cildi hiç bir yerde bulamadım.

Eğer elinde türkçe basım one piece mangası bulunan ve satmak isteyen varsa lütfen benimle iletişime geçsin. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
20.09.2021 - 17:28, tolgaaslan yazdı:

Sevgili arkadaşlar , boş zamanlarımda manga okumayı özellikle de ciltler halinde basılmış kitap şeklinde okumayı çok severim. uzunca zamandır okumak istediğim one piece manga serisine başladım ama Türkiye şartlarında yeteri kadar kopya olmadığı için serisinin başlarında takılıp kaldım.

Fahiş denebilecek bir fiyata 17. ve 19. cildi bulup satın aldım ama ne yazık ki 18. cildi hiç bir yerde bulamadım.

Eğer elinde türkçe basım one piece mangası bulunan ve satmak isteyen varsa lütfen benimle iletişime geçsin. 

Merhabalar,

Ülkemizde maalesef "Türkçe Manga" bulmak epey zor :( 

Biraz araştırdım ve buldummm :)

One Piece 18. Cilt Türkçe Çizgi Roman-Eiiçiro Oda

https://www.hepsiburada.com/one-piece-18-cilt-turkce-cizgi-roman-eiiciro-oda-p-KBUN55015374 

Satın alım yapabilirsiniz. 

Bu arada bizde "One Piece" hayranları için yakın zamanda bir "Çekiliş" yapacağız. Dilerseniz instagramız dan ara ara kontrol edebilirsiniz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.