Jump to content

9 Titan / Beyza_ [2022 FanArt Yarışması]

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bu çizimde artline nın pilot kalemlerini (0.03, 0.05, 0.1 ve 0.3) ayrıca Faber Castellin kurşun kalemlerini (3H, 2B ve 4B) kullandım. Resmi orijinaline bakarak yaptım. İnanmayanlar için çizim aşamalar

mükkemmel olmuş bende benim çizimim iyi diyodum. galiba yaşlandım be. elim nankörleşti çizemiyorum da. bu arada kaç saatte çizdin?

Posted Images

• 2 hafta sonra...
15.02.2022 - 15:40, Beyza_ yazdı:

Bu çizimde artline nın pilot kalemlerini (0.03, 0.05, 0.1 ve 0.3) ayrıca Faber Castellin kurşun kalemlerini (3H, 2B ve 4B) kullandım. Resmi bir yerden almadım. İnanmayanlar için çizim aşamalarından bir kaç fotoğraf da çektim. Yarışmaya katılanlar için şimdiden başarılar.

Resmi bir yerden almadım derken neyi kastettiniz anlamadım. Bu çizim severek takip ettiğim bir sanatçı tarafından çizildi. Kerby Rosanes diye aratıp bakabilirsiniz. Elinize sağlık yine de güzel olmuş. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

14 saat önce, upriden yazdı:

Resmi bir yerden almadım derken neyi kastettiniz anlamadım. Bu çizim severek takip ettiğim bir sanatçı tarafından çizildi. Kerby Rosanes diye aratıp bakabilirsiniz. Elinize sağlık yine de güzel olmuş. 

Kendim cizdigimi kastettim. Bu gönderinin altına bı kaç aşamasını da atarım. Üstelik bunun orijinali dijital çizim bense pilot kalem kullandım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

13.03.2022 - 17:53, Beyza_ yazdı:

Kendim cizdigimi kastettim. Bu gönderinin altına bı kaç aşamasını da atarım. Üstelik bunun orijinali dijital çizim bense pilot kalem kullandım.

Yok daha çok kendinizin tasarladığını sandım. O yüzden sordum. Zaten beğendiğimi belirtmiştim. Tekrardan elinize sağlık...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.