Jump to content

History’s Strongest Disciple Kenichi OVA

Önerilen İletiler

History’s Strongest Disciple Kenichinin ovası sahneye çıkıyor. İlk gösterim tarihi 14 mart olarak belirlenmiş.

OVA iki bölümden oluşacak. İlk bölüm, manganın 46. cildini konu alacak. İkinci bölüm ise 47. cildi konu alacak. Çok uzun süredir beklediğim bir seriydi, umarım 2. sezonunuda çıkarırlar.

fragman

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Arkadaşlar kapanış ve ovanın içinden bir sahne izlemek isterseniz yayınlıyorum ama merak edip ovayı beklemek isteyenlerin izlemesini tavsiye etmem. Fakat şunu söyleyebilirim mükemmel bir ova bizi bekliyor :)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HtYOthA_a2k

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VNgtjrgLKTg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • 5 ay sonra...

Arkadaşlar biraz geç oldu farkındayım ama 16 kasımda 3. bölüm ovayı yayınlamışlar. şu an çeviren birisi veya bir gurup olup olmadığını bilmiyorum ama şimdiye kadar bir ses çıkmadı. umarım en yakın zamanda çevrilir.

bu arada 3. bölüm fragmanını buradan veriyim lakin epey bir uzun fragman spoilerda bol haberiniz olsun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra...

Bir uzun aranın ardından kenichi 4. ve 5. ova ile karşınızda. 18 eylülde 53. cilt ile beraber piyasaya çıkacaklar. takip edenler için mutlu bir haber :) benim kendi düşünceme gelirsek yeni bir sezonun 2014 yılında çıkması olası gözüküyor. umarım devam eder. ayrıca fragmandan anlaşılacağı üzere hem bir kaç değişiklik olmuş hemde bir kaç süpriz hikaye bizleri bekliyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...

7. ova 18 şubatta japonyada 55. ciltle beraber piyasaya sürülecek.sanırım bir süre daha ovalarla devam edilecek seriye. 8. ovanında yayınlanması muhtemel bir olasılık. manga ile çıkan son ova arasında uçurumlar var. Eğer seriye yeniden başlayacaklar ise ovalarla arayı bir az daha kapatıp seyirci kitlesi oluşturuyorlar diye düşünüyorum. İşin sonunda anime serisine ara vereli seneler oldu.

Her neyse 7. ova fragmanı sizlerle: 

Düzenlenme: kafadandarbe tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.