Jump to content

Monster Rancher

Önerilen İletiler

MONSTER RANCHER

(Monster Farm)

Bölüm Sayısı:73
Tür:Oyun, Fantastik, Macera
Tanıtım:11 yaşındaki Genki, “Monster Rancher” yarışmasında finale kalır ve finalde de başarılı olarak şampiyon olur. Bir gün okul dönüşü Genki, evde “Monster Rancher” şampiyonluğu ödülü olarak kendisine yeni “Monster Rancher 200X” CD-ROM oyununun gönderildiğini görür ile oynamaya başlar. Oyunun daha başında bir canavar yaratmaya çalışırken Genki kendisini “Monster Rancher” evreninde bulur.
Bu sıradışı evrende Holly adındaki bir kız ve göz şeklindeki canavar Suezo kötü canavarlardan kaçarlarken birdenbire karşılarına Genki çıkar. Ne olduğunu anlayamayadan üçlü birlikte kaçmaya başlarlar.
Holly, bütün canavarları kötü canavara dönüştüren Moo’nun egemenliği altına giren bu evrende canavarları eski şekline dönüştürebilecek tek şey olan Phoneix’in peşindedir ve Phoneix hakkında bildiği tek şey onun bir “Disk” içinde uyumakta olduğudur.

Anime.gen.tr den alıntıdır.

Arkadaşlar hatırlarsınız belki zamanında Türkiye'de Kanal D de yayınlanmıştı, ve yanlış hatırlamıyorsam iyide bir izleyicisi vardı, en azından ben kaçırmadan izliyordum. Animenin orjinal ismi monster farm yani anlayacağınız heycanlı aksiyonu bol güzel bir anime malesef Türkçe çevirisi yok aslında çok ojinal bir yapımdır, kimsenin niye dikkatini çekmemiş anlamadım umarım yakın zamanda tekrar izleyebilirim veya izleyebiliriz...

Anime Resimleri

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

OPENİNG

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=LpodNMsrEbE

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...
Misafir Rooster

Güzel bir anime olduğu konusunda çok haklısın dostum ben de çocukken izlemiştim birden aklıma geldi böyle bir anime oldu şimdi tekrar izlemeye başlayacağım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.