Jump to content

En güçlü Espada

Beyond Birthday

En güçlü Espada  

86 oy

1. 1. En güçlü Espada

• Coyote Stark
      8
    • Baraggan Luisenbarn
      9
    • Tia Harribel
      1
    • Ulquiorra Schiffer
      58
    • Nnoitra Jiruga
      2
    • Grimmjow Jeagerjaques
      5
    • Zommari Leroux
      0
    • Szayel Aporro Granz
      0
    • Aaroniero Arruruerie
      1
    • Yammy Largo
      0

Önerilen İletiler

• 4 hafta sonra...
  • Yanıtlar 87
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bence Ulquiorra ;) Bugünde doğum günüymüş :lol: Gördüğüm bir yerden ufak bir alıntı paylaşmak istedim: 1 Aralık, ünlü filozof Nietzsche’den esinlenerek ortaya çıkmış, tüm animeler içerisinde en çok se

baragan gibi birisi varken ulqi kimmiş gönül isterdi ki stark olsun ama işte baragan daha güçlü geliyor

Arkadaş nedir bu ulq fanlığı,baragan gibi biri var adamı yenmenin tek yolu yine kendi gücü. Tanrı psikolojisine girmese yenilmez bir adam. Mutlak bir güce sahip,ulq 2. hale girdi diye herkes bir şey s

• 2 hafta sonra...
Bu tarz konulara çok gülmüşümdür her zaman. Şimdi bi bakalım bütün postları okumadım ama kafa kafaya giden espadalar ulquiorra, stark belki grimmjow dur. Ben bunu fanboy luğa bağlarım kimse yanlış anlamasın. Ulquiorra en güçlüsü, neden ? Çünkü 2. salınımı geliştirmiş. Şimdi şöyle bi inceleyelim 4 numaralı espadamızı. Hareket kabiliyeti yüksek, güçlü, soğuk ve cool bi yapısı var. Stark'ı da ele alalım. Hızlı, kıvrak zekalı dövüş kabiliyeti yüksek. Şimdi birde, 2 numaralı espadadan söz edelim ki benim şahsi fikrim güç konusunda tartışmasız Barragan denebilir. Barragan zamanı kontrol edebildiğinden hız konusunda kimse onunla yarışamaz diye tahmin ediyorum. Yüksek bi zekası yok ve eksi olarak gücüne çok güveniyor. Şimdi soruyorum size Yaşlanmayı/Zamanı kontrol edebilen bi espadamız varken sizin burda ulq veya stark demeniz bana biraz şaşırtıcı geliyo. Tamam Stark ayrı bi boyutta ama mutlak güç bakımından yaşlı amcamız barraganı zorlayacağını düşünmüyorum. Bir Respira, bir GranCaida bence yeter de artar. Dediği gibi sonsuzluk kavramı insanların ölüm korkusuyla uydurduğu bir kavramdır diyip bitiriyorum
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.