Jump to content

Merhaba buralarda yeniyim

Mawabe Atsumba

Önerilen İletiler

Merhaba,

Konuya utanarak ve özür dileyerek giriyorum. Animeci arkadaşlarım vardı ve hep dalga geçiyordum ‘şakasına’ nasıl izliyorsunuz diye, sonra bugün bi izliyeyim dedim ve sevmeye başladım daha yeni izlemeyi bitirdim (Mob 100) herkes Death Note izle dedi ama ben kendi zevkime göre araştırıp buldum. Her neyse kafanızı şişirdim bu da benim hikayem ve artık animeciyim 😂 hayat felsefem olmasını istiyorum… 

Animeci arkadaşlara ihtiyacım var çünkü yeniyim hiçbrişeyden anlamıyorum kavramlardan falan dost olmak isteyen discord bıraksın konusalım bende öğreneyim ortamı.

Teşekkürler İyi Forumlar 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

19.03.2022 - 14:33, Mawabe Atsumba yazdı:

Merhaba,

Konuya utanarak ve özür dileyerek giriyorum. Animeci arkadaşlarım vardı ve hep dalga geçiyordum ‘şakasına’ nasıl izliyorsunuz diye, sonra bugün bi izliyeyim dedim ve sevmeye başladım daha yeni izlemeyi bitirdim (Mob 100) herkes Death Note izle dedi ama ben kendi zevkime göre araştırıp buldum. Her neyse kafanızı şişirdim bu da benim hikayem ve artık animeciyim 😂 hayat felsefem olmasını istiyorum… 

Animeci arkadaşlara ihtiyacım var çünkü yeniyim hiçbrişeyden anlamıyorum kavramlardan falan dost olmak isteyen discord bıraksın konusalım bende öğreneyim ortamı.

Teşekkürler İyi Forumlar 

Hoş geldin, konuşmak istersen mekanımızın linki; 

Bunun haricinde olabilir öyle şeyler, insanlar neler neler yapmam diyor da yapabiliyor. :D Kavram dediğin ne tarz şeyler? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

19.03.2022 - 14:33, Mawabe Atsumba yazdı:

Merhaba,

Teşekkürler İyi Forumlar 

Her ne kadar 'animeci' tabirinden haz etmemiş olsam da aramıza hoş geldin.

Kavram yerine terim diyecektin diye umut ederek sana faydası olabileceğini düşündüğüm bir link bırakıyorum.

link

Umarım kafandaki soru işaretlerinin bir kaç tanesine cevap olur.

Keyifli forumlar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

22.03.2022 - 08:47, pegasusejder yazdı:

Hoş geldin, konuşmak istersen mekanımızın linki; 

Bunun haricinde olabilir öyle şeyler, insanlar neler neler yapmam diyor da yapabiliyor. :D Kavram dediğin ne tarz şeyler? 

26.03.2022 - 06:21, Pseudohomophylus yazdı:

Her ne kadar 'animeci' tabirinden haz etmemiş olsam da aramıza hoş geldin.

Kavram yerine terim diyecektin diye umut ederek sana faydası olabileceğini düşündüğüm bir link bırakıyorum.

link

Umarım kafandaki soru işaretlerinin bir kaç tanesine cevap olur.

Keyifli forumlar

21.03.2022 - 22:45, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Öncelikle Hoş Geldin Kardeşim :cheer2-onion-head-emoticon:

Ve Gülme Komşuna Gelir Başına derler unutmayak XD 

Kavramlar için, Silicone Forum - Anime Manga TR - Anime Haberleri TR buyrunuz, 3 site bırakıyorum. 1. oldukça sade ve güzel açıklamış. 2. Ayrıntılara girmiş biraz ve 3. tam sözlük olarak güzel ayrımlarda bulunmuş.

Anime evrenine tekrardan Hoş Geldin ^^  Buradan Manga - Webtoon - Novel evrenlerine de geçiş yaparsın artık :D

Herkese tşkler istediğim cevabı aldım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.