Jump to content

Merhaba

Tahaavcu

Önerilen İletiler

Merhabalar ben Taha. 27 yaşındayım. Yaklaşık 6-7 yıldır anime izliyorum. Mangada okumayı seviyorum. İlk başta animelere karşı ön yargılıydım. Bir arkadaşımın ısrarı üzerine Naruto ile anime serüvenim başladı. Yaşım itibariyle çevremdeki arkadaşlar içinde malesef çok anime izleyen yok. Bazılarına 1-2 tane izletmeyi başarsamda devamı gelmedi :yawn_by_theonionhead-d5qjeu1: . Bu platforma kayıt olalı uzun süre oldu ancak forum kısmı olduğunu bilmiyordum. Anime konusunda sohbet, öneri vs yapabilecek birileriyle tanışmak için geldim. Forum kültürüne yabancı değilim. Uzun süredir evcil hayvanlar ile ilgili bir forumda moderatörlük yapmaktayım. Herkese merhaba diyorum. Neden anime izliyorsun ya da ne seni izlemeye itiyor diye sorarsanız açıkçası günümüz oyuncularını pek beğenmiyorum. Gerek diziler gerek filmlerde hep aynı tipler. Başarılı bulmuyorum. Onun dışında animasyonda sınırsız konu ve efekt şansı varken film ve dizilerde bu daha kısıtlı oluyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

29.03.2022 - 23:54, Tahaavcu yazdı:

Merhabalar ben Taha. 27 yaşındayım. Yaklaşık 6-7 yıldır anime izliyorum. Mangada okumayı seviyorum. İlk başta animelere karşı ön yargılıydım. Bir arkadaşımın ısrarı üzerine Naruto ile anime serüvenim başladı. Yaşım itibariyle çevremdeki arkadaşlar içinde malesef çok anime izleyen yok. Bazılarına 1-2 tane izletmeyi başarsamda devamı gelmedi :yawn_by_theonionhead-d5qjeu1: . Bu platforma kayıt olalı uzun süre oldu ancak forum kısmı olduğunu bilmiyordum. Anime konusunda sohbet, öneri vs yapabilecek birileriyle tanışmak için geldim. Forum kültürüne yabancı değilim. Uzun süredir evcil hayvanlar ile ilgili bir forumda moderatörlük yapmaktayım. Herkese merhaba diyorum. Neden anime izliyorsun ya da ne seni izlemeye itiyor diye sorarsanız açıkçası günümüz oyuncularını pek beğenmiyorum. Gerek diziler gerek filmlerde hep aynı tipler. Başarılı bulmuyorum. Onun dışında animasyonda sınırsız konu ve efekt şansı varken film ve dizilerde bu daha kısıtlı oluyor.

Hoş geldin Taha, sohbet muhabbet etmek istersen linke gelebilirsin. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

01.04.2022 - 15:44, Tahaavcu yazdı:

Hoşbulduk var ama bir tane değil :). Kadınlarda konan, erkeklerde sasori. En duygusal ilişkide bana göre rin ve obito arasındaki :)

Benim en sevdiğim karakter Shikamaru Nara. Tobirama ve Killer Bee'yi de severim. Kadın karakterlerden Temari ve (her ne kadar filler karakter olsa da) Guren'i severim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

9 saat önce, TRA0 yazdı:

Ben en sebdiğim karakter Shikamaru Nara. Tobirama ve Killer Bee'yi de severim. Kadın karakterlerden Temari ve (her ne kadar filler karakter olsa da) Guren'i severim.

Giren elmas gibi bir güç kullanıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Fil bölümü olsada bende sevmiştim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.