Jump to content

şimdi merhaba :)

catdore

Önerilen İletiler

10 saat önce, pegasusejder yazdı:

Hoş geldin Özge, öncelikle hatalık bir şey yok, ben 2015'te mi ne kayıt oldum ama 2020 gibi aktif olmaya başladım. :D Neyse, eğer ki konuşmak istersen muhabbet mekanımıza bekleriz. :) 

İyi sevindim bir ben değilmişim böyle olan :) Tabiki gelirim orda konuşalım :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba, ben Özge. 27 yaşındayım, mimarım. (Bu bilgiye gerek var mıydı bilemedim.) Ne zaman anime izlemeye başladığımı ve ilki hangisi olduğunu hatırlamıyorum ancak sanırım izlemeye başlayalı uzun zam

Çok teşekkür ederim! :) Olur tabi istediğin zaman yazabilirsin anime, manga, film bunlar hakkında her zaman konuşabiliriz. 

30.03.2022 - 19:23, catdore yazdı:

Merhaba, ben Özge. 27 yaşındayım, mimarım. (Bu bilgiye gerek var mıydı bilemedim.) Ne zaman anime izlemeye başladığımı ve ilki hangisi olduğunu hatırlamıyorum ancak sanırım izlemeye başlayalı uzun zaman oldu. Çok fazla animeyi hatırlıyorum. Çevremde pek anime izleyen ve manga okuyan insanlar olmadığı için bu foruma katılmak istedim. (Üye olalı 2 yıl olmuş ama ne aktif ne de forumdaydım, benim hatam.)  Manga, anime gibi konularda sohbet edebileceğim insanlarla tanışmak istiyorum. Favorim diyebileceğim anime düşününce aklıma gelmiyor. Ancak en son Given ve Kuroshitsuji (Black Butler) izledim ve ikisini de çok sevdim. Ayrıca şuan güncel olarak başka bir anime bakıyorum. Tek bir türe ilgim yok her türdeki animeyi izliyorum. Sanırım az çok yazabildim tanışma kısmını, buraya kadar üşenmeden okuyan herkese teşekkürler, iyi anlaşalım :)

Hoş geldin. Bende pek aktif değildim. Bende Rüzgâr 21 yaşındayım. Memnun oldum. 600+ seri izledim devamını saymadım bereketi kaçmasın maksat :cute1-onion-head-emoticon:.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

03.04.2022 - 16:23, Pseudohomophylus yazdı:

Hoş geldin Özge:thank_you__onion_by_elcerbero:

Ben de 25 yaşında Homhom lakaplı bir forumdaşım.

Forumda keyifli vakitler geçirmen dileğiyle  

よろしくお願いします

Hoşbulduk tanıştığıma sevindim, hep beraber iyi vakit geçirelim :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

12 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Hoş geldin. Bende pek aktif değildim. Bende Rüzgâr 21 yaşındayım. Memnun oldum. 600+ seri izledim devamını saymadım bereketi kaçmasın maksat :cute1-onion-head-emoticon:.

Çok fazla izlemişsin gerçekten :) Aktif olmaya çalışıyorum bende elimden geldiğince forum şeyine pek alışkın değilim biraz. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Ruzgarre yazdı:

E izlediğimiz animelerle sıralam yapalım mı top 10 gibi :^^

ben miiii  öyle aklıma gelmez ama ilk üçü diyebilirim sanırım ya :) black butler, bungou stray dogs ve kyokai no kanata izlediklerim arasında en sevdiklerim oldu sanırım şu sıra  given da fena değildi ya böyle diyince çıkıyor ortaya sanki bir kaç tane daha :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

17 saat önce, catdore yazdı:

ben miiii  öyle aklıma gelmez ama ilk üçü diyebilirim sanırım ya :) black butler, bungou stray dogs ve kyokai no kanata izlediklerim arasında en sevdiklerim oldu sanırım şu sıra  given da fena değildi ya böyle diyince çıkıyor ortaya sanki bir kaç tane daha :)

Oaa seninle izlediklerimiz uyuşmuyor gibi .D bekle sana 2 3 tane anime atıyım bak sitersen müsait oldukça bleki beğenirsin.
1. The Misfit of Demon King Academy

2.  Genjitsu Shugi Yuusha no Oukoku Saikenki (Yaptığı şeyler muazzam! Kalitesi 10/10)
3. Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru (Romantik komedi tarzı bir anime ama yeni ve kaliteli)

4. Tate No Yuusha Nariagari 

- Hepsi birbirinden farklı ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.