Jump to content

Selam ^^

Mousse

Önerilen İletiler

Selam,
Uzun zamandır hobi olarak anime, manga ve webtoon okuyan birisiyim. Ne kadar süre olduğunu tam hatırlamasam da itazura na kiss animesi nin çıktığı dönem başlamıştım sanırım, ablam izlerken yanında izlemiştim ve böyle başlamıştı serüvenim. Adım Onur ve 24 Yaşındayım. Açıkçası baya bir anime izledim, tür olarak Mecha ve aşırı ciddi türleri pek sevmiyorum onun dışında her anime'ye şans veririm bu arada en sevdiğim anime de Grand Blue'dur. Son 4 senedir de her mevsim güzel 3,4 seriyi güncel olarak takip ederim. Etrafım da hiç animelere ilgi duyan kimse yok. Bazen tek gecede bitirdiğim bir animenin saatlerce muhabbetini edeceğim insan arıyorum ve olmayınca cidden can sıkıcı oluyor. Her neyse buraya  sadece eğer ki bu forumda aktif olarak kalabilirsem, yıllar sonra bu yazdığımı görüp,  iyi ki buraya kayıt olmuşum demek için yazdım^^ Şimdiden tanıştığımıza memnun oldum umarım iyi vakit geçiririz. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 saat önce, Mousse yazdı:

Selam,
Uzun zamandır hobi olarak anime, manga ve webtoon okuyan birisiyim. Ne kadar süre olduğunu tam hatırlamasam da itazura na kiss animesi nin çıktığı dönem başlamıştım sanırım, ablam izlerken yanında izlemiştim ve böyle başlamıştı serüvenim. Adım Onur ve 24 Yaşındayım. Açıkçası baya bir anime izledim, tür olarak Mecha ve aşırı ciddi türleri pek sevmiyorum onun dışında her anime'ye şans veririm bu arada en sevdiğim anime de Grand Blue'dur. Son 4 senedir de her mevsim güzel 3,4 seriyi güncel olarak takip ederim. Etrafım da hiç animelere ilgi duyan kimse yok. Bazen tek gecede bitirdiğim bir animenin saatlerce muhabbetini edeceğim insan arıyorum ve olmayınca cidden can sıkıcı oluyor. Her neyse buraya  sadece eğer ki bu forumda aktif olarak kalabilirsem, yıllar sonra bu yazdığımı görüp,  iyi ki buraya kayıt olmuşum demek için yazdım^^ Şimdiden tanıştığımıza memnun oldum umarım iyi vakit geçiririz. 

Hoş geldin Onur, ben de 25 yaşındayım veya 24 çok önemli değil. :D Mecha ben de pek sevmem onun haricinde zaten çok fazla anime izledim. :D Grand Blue ise çokça güldüğüm bir seridir, gerçekten iyi geyik yapmışlar orada. :D İster anime, ister genel öylesine sohbet etmek istersen muhabbet mekanımız var oraya yazabilirsin istediğinde. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

11.04.2022 - 02:47, Mousse yazdı:

Selam,

Hoş geldin dostum bende 21 yaşındayım adım Rüzgâr. 500+ seri bitirdim ve mecha çok sevmem ortak olarak. Sanırım Black Clover çok seviyorum .)

wp8544745-liebe-black-clover-wallpapers.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

@Mousse Onur hoş geldin, bendeniz nevi şahsına münhasır rumuzlu Homhom lakaplı bir formdaş. Tanıştığıma memnun oldum

Öncelikle kuralları oku ki Batu arkadaşımız gibi olma

İyi forumlar

@RuzgarreBatu fotolar spoiler içine:dong-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.