Jump to content

bu bir yılda neler oldu

amaterasu4600

Önerilen İletiler

2 yıl önce başlamıştım ve 1 yıl aşırı derecede anime izledim ama araya yks girdi ve 1 yıldır bırakmıştım tekrar anime izleyeyim dedim ama sankı yeni başlamış gibi hissediyorum ne izleyeceğii bilmiyorum bu yıl çıkmış güzel anime öneriniz var mı çok popüler de olabilir şu an ne izleyeceğime dair hiçbir fikrim yok yardımcı olursanız sevinirim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, amaterasu4600 yazdı:

2 yıl önce başlamıştım ve 1 yıl aşırı derecede anime izledim ama araya yks girdi ve 1 yıldır bırakmıştım tekrar anime izleyeyim dedim ama sankı yeni başlamış gibi hissediyorum ne izleyeceğii bilmiyorum bu yıl çıkmış güzel anime öneriniz var mı çok popüler de olabilir şu an ne izleyeceğime dair hiçbir fikrim yok yardımcı olursanız sevinirim

Açıkçası ne konuları izlediğinizi bilmem ama bir kaç önerim olacak kendi beğenielrim üzerine.

Spy x family,

Tomadachi game,

Dangaronpa,

Kakkou no Iinazuke,
Demon Slayer,

son olarak çok mükemmel bulduğum çoğu animeye benzemeyen bir anime söyleyeyim. Konusuna bakmanı öneririm.  (Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Açıkçası ne konuları izlediğinizi bilmem ama bir kaç önerim olacak kendi beğenielrim üzerine.

Spy x family,

Tomadachi game,

Dangaronpa,

Kakkou no Iinazuke,
Demon Slayer,

son olarak çok mükemmel bulduğum çoğu animeye benzemeyen bir anime söyleyeyim. Konusuna bakmanı öneririm.  (Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi)

çok teşekkür ederim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.