Jump to content

Uzun bir aradan sonra merhaba TürkAnime

korertan bleach

Önerilen İletiler

Merhabalar adım Bartu 23 yaşındayım çok küçükken shaman king ile başlayan anime hayatıma lise sona kadar devam edip 4,5 yıllık aradan sonra sil baştan bleach'e başlayarak tekrardan geri dönmüş oldum ama çok eksik ve geri kalmışım özellikle blrach konusunda sonrasında da yeni animeler konusunda desteğe ihtiyacım var yardım edebilecek birileri varsa çok mutlu olurum şuan bleach 302. bölümdeyim. Buralar çok değişmiş görmeyeli kısacası tekrardan merhabalar özlemişim buraları :,)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

25.09.2022 - 19:52, korertan bleach yazdı:

Merhabalar adım Bartu 23 yaşındayım çok küçükken shaman king ile başlayan anime hayatıma lise sona kadar devam edip 4,5 yıllık aradan sonra sil baştan bleach'e başlayarak tekrardan geri dönmüş oldum ama çok eksik ve geri kalmışım özellikle blrach konusunda sonrasında da yeni animeler konusunda desteğe ihtiyacım var yardım edebilecek birileri varsa çok mutlu olurum şuan bleach 302. bölümdeyim. Buralar çok değişmiş görmeyeli kısacası tekrardan merhabalar özlemişim buraları :,)

Merhabalar, Ben Rüzgâr  YAŞIDNAYIM, 1000+ güncel anime izlemişim. İstediğin tarzları söylemnen yeterli öneri için.

Bir kaç yeni izlediğim hoşuma giden animeleri önereyim.

-Kuroko no Basket

- Jujutsu Kaisen

-Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no KyOUISHİ

-Isekai Yakkyoku

- Ao Ashi

-Tomodachi Game

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

20 saat önce, Gaye yazdı:

Bana ağır dram animeleri veya izleyince aşırı mükemmel bi anime dediğin korku animeleri önerebilir misin lütfen

Deadman Wonderland başı çeker çok hoşuıma giden bir seri

Tomodachi Game'in de dramı iyidir

Classroom of the Elite - bu animeninde dramı iyidir. 

EĞER çok farklı bir anime istiyorsan cidden anime başlığı altında çağ atlatılmış bir anime önereyim: 

Redo of Healer - Hiç bir animeye benzemiyor ve MC bu kadar mükkemmel olduğu anime sayısı azdır :whistling-onion-head-emoticon:(Ecchi vardır ama genel konusu hoşuma gitti)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

27.09.2022 - 16:25, togih24 yazdı:

Merhaba yeni sayılan My Hero Academia, Black Clover,Demon Slayer efsane animeler. Birde JujutsuKaisen var yeni Bleachdiyorlar 😄

Demon slayeri çok duydym ama jujutsu kaisen de ilgimi çekmedi değil :D bu arada bleachin ueni arkı çıkıyormuş galiba bak ona da fazlasıyla heycanlandım zaten 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

28.09.2022 - 14:29, Ruzgarre yazdı:

Merhabalar, Ben Rüzgâr  YAŞIDNAYIM, 1000+ güncel anime izlemişim. İstediğin tarzları söylemnen yeterli öneri için.

Bir kaç yeni izlediğim hoşuma giden animeleri önereyim.

-Kuroko no Basket

- Jujutsu Kaisen

-Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no KyOUISHİ

-Isekai Yakkyoku

- Ao Ashi

-Tomodachi Game

Aslında her tarzdan izliyorum ama çok dram tarzı sevmiyorum çok ağır geliyor bana öneriler için teşekkürler bir bakayım bunlara :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Selamlar , ben de 3-4 yıldır anime izleyen birisi olarak 

Jojo

Fullmetal Alchemist Brotherhood 

Saiki (komedi)

Hunter x Hunter

Dororo(diğerlerine göre kısa soluklu 25 bölüm , ben 1 günde bitirmiştim çok akıcıdır)

Devilman Crybaby

Vinland Saga

Gintama(komedi)

Evangelion

Death Note

Mob Pyshico

Monster 

Aot 

Önerebilirim . Hepsi benim severek izlediğim animelerdir . Umarım en az birkaçınk izlersin çok keyif alacağını düşünüyorum .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.