Jump to content

Bir sonraki Baş Kaptan sizce kim olur ? (Spoiler Olabilir)

Beyond Birthday

Önerilen İletiler

[glow=red,2,300]Görüşlerinizi almak istedim çünkü Zaraki, Hitsugaya ve Kyoraku arasında gidip geliyorum ama Hitsugaya daha yakın gibi Yamamotonun en güçlü alev Zanpaktousu Hitsugayanın en güçlü buz Zanpaktousu Zaraki zaten bankai açsa Shinigami Kralına kafa tutacak Kyorakununda bi türlü göremediğimiz gizemli gücü kafamı karıştırıyor.[/glow]

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 36
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Kyouraku, Ukitake ve Unohana varken diğerleri bi kenarda durmalı bence.

Unohananın bir tek kidousunu gördük o kadından ümitli değilim Ukitakenin 1 ayağı çukurda Kyorakuyu bende yazdım zaten.

Düşündümde Byakuyayada yakışır Baş Kaptanlık sonuçta karizmatik ama işe yaramaz bir bankaisi var  ::)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Unohana'dan ümitli değilsin...

Unohana'dan...

Unohana...

Hiç kimsenin karşılaşmak istemediği kadın... :-X

Resmi ekleyen

Unohana'nın güç tablosu...

[glow=red,2,300]Ben animede gördüklerimi ve bahsedilenleri diyorum Unohana hiç ön plana çıkmadı Kyorakununda birkaç sırrı Starla dövüşünde ortaya çıktı bence aslında Zaraki bankai açıp Baş Kaptan olmalı adam dövüşmekten zevk alıyor  ???[/glow]

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zaraki en güçlü olsada geçemez soul soul society'e yazık, hitsugaya bence şuan en güçsüz ikinci kaptan ama 10 yıl sonraya geçebilirdi :D en güçlü aday Kyoraku ve ukitake çünkü her ikiside zaraki kadar güçlü.:D :D :D Unohana konusuna gelirsek göremediğimiz gücü değerlendiremeyiz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir Pyskhe

Unohana'nin gucunden animede bahsedildi zaten. Kyouraku -yanlış hatirlamiyosam :D - gücünden korktuğunu söylemişti. Boş laf değildir yani. :D

On planda olan karakter en iyisidir mantigiyla dusunursek, Yamamato'nun kac dovusunu gorduk ki?

Zaraki zampaktousunun adını hele bı öğrensin de... :D

Ama bence Yama-jii'nin 3 esaslı ogrencisinden biri ya da -şayet ki ölürse- İchigo olur.

Gerçi bız goremiycez o günleri ya... Hadi neyse. :-X

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Unohana'nin gucunden animede bahsedildi zaten. Kyouraku -yanlış hatirlamiyosam :D - gücünden korktuğunu söylemişti. Boş laf değildir yani. :D

On planda olan karakter en iyisidir mantigiyla dusunursek, Yamamato'nun kac dovusunu gorduk ki?

Zaraki zampaktousunun adını hele bı öğrensin de... :D

Ama bence Yama-jii'nin 3 esaslı ogrencisinden biri ya da -şayet ki ölürse- İchigo olur.

Gerçi bız goremiycez o günleri ya... Hadi neyse. :-X

[glow=red,2,300]Böyle deme işte kötü oluyor içim ayrıca Hitsugaya hakkında Kyoraku 100 yıl sonra Yama-jii yi bile geçebilir demişti yoksa benim izlediğim videoyu çevirenin kafasımı güzelmiş ?[/glow]

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir Pyskhe

100 yıl sonra...

Bir de başlığa göz atiyoruuuz, Bir sonraki...

Yama-ji bı 100 yili daha kaldıramaz. :D

Ayrıca o gelisirken digerleri izlemiycek ya. :-X

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.