Jump to content

Bir sonraki Baş Kaptan sizce kim olur ? (Spoiler Olabilir)

Beyond Birthday

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 36
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

hitsugayanın olmasını olmasını isterdim ama daha çok küçük ve gücünün de yeterli olduğunu sanmıyorum :( ama zaten kaptan belli mangayı takip etmeyenler spoileri okumasın

baş kaptan kyoraku oldu ve zarakiye bankaiyi falan öğretmeye karar verdi ve öğretmesi için unohanayı seçti unohanaya da birinci kenpachi dedi :D sonunda unohananın gücünü görebilicez ^_^ zarakiden güçlüymüş ya kyoraku öyle dedi :o

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kyouraku ve Ukitake bunlar yanlış hatırlamıyorsam Yamamotonun öğrencileriydiler şansları o yüzden diğerlerinden biraz daha yüksek ama Baş kaptanlığa daha otoriter biri lazım diye düşünüyorum Byakuya ağır yara almasaydı en yüksek seçilme şansına sahip kişi olurdu...

daha önce 2 aday vermiştim Kyouraku ve Ukitake ve yeni baş kaptan Kyouraku seçildi tahminim tuttu...

Sonuç:

Ben kahinim dağılın :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...
Diğer Kaptanların olcagı Belli deqil 1000 Yıl'dan beri Baş Komutan'dan güçlü bir shinigami gelmemiş kendiside söyledi. onun veya ondan güçlü biri geçebilir diğer kaptanlar tırnagı olamaz ichigo SS Saldırdıgında En güçlü 2 kaptanımız Kyouraku ve Ukitake bile dayanamamıştı Başkomutan'a Ban-kai'lerini daha görmedik o kaptanların ama.SS koruycak güçlü bir kaptan lazim diğer kaptanların güç bakımları aynı seviyede nerdeyse eşit deil ama yakın birbirine başkomutan gibi güçlü bir kaptan yok şuan :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Biraz açıklama yapasım geldi :D

Kyouraku bundan sonra daimi başkomutan olacakmış gibime geliyor hem çok güçlü hemde zeki ilerisinde ise hitsugayaya bırakır gibime geliyo.Ha bide en güçlü unohana çıktı ama sevdiği adamın güçlenmesi için kendini feda etti(zarakiyle kapıştılar) :( ve boommmm zaraki shikai açıcak gibi :o

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.