Jump to content

Fairy Tail'de Kimler "S" Sınıfı Büyücü Olmayı Hakediyor ?

mekatronikci

Önerilen İletiler

Bence Lucy.Loncadaki nadir bulunan mantıklı insanlardan birtanesi.(Erza,Lisanna,Levy,Mirajane,içmedikçe Cana,Wendy ve Carla da var) Büyüsü bana göre oldukça ilginç,Libra ve Pisces'in anahtarlarını da alırsa Eclipse(doğru mu yazdım acaba -_-)deki Zodyak büyüsünü de yapabilir.Birde yıldız ruhu kralını anahtar kırmadan çağırmanın yolunu bulursa bu kızdan garanti S olur.Zaten Hiro'nun Lucy'nin içindeki bir gücü sakladığına inanıyorum :admire2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 40
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1. natsu 2. gajeel 3. gray 4. lucy 5. juvia (bundan tam emin değilim uzun zamandır göremedik dövüştüğünü falan) natsu'dan ben de pek haz etmiyordum güç olarak, güçlü falan ama iş ciddileşmedikçe

Natsu...Wendy Ve Gajnell...Çünkü Natsu çok güçlü ve mangada dahaaa da güçlendi.Aadam uzaktan tek hamlesi ile yere seriyo bi orduyu.. :confused-onion-head-emoticon: Wendy de Son bölümde Ejder büyüsünün

Arkadaşlar Sizce Fairy Tail'de kimler "S" sınıfı olmayı hakediyor. Benim görüşüm Natsu.Kesinlikle "S" sınıfı olup ülke dışında görevlere çıkmaya başlamalı.

Natsu...Wendy Ve Gajnell...Çünkü Natsu çok güçlü ve mangada dahaaa da güçlendi.Aadam uzaktan tek hamlesi ile yere seriyo bi orduyu.. :confused-onion-head-emoticon:

Wendy de Son bölümde Ejder büyüsünün tamamını Açmıştı ve Baya baya Güçlü olmuştu...Aşkım yhaa :hell-yes-onion-head-emoticon:

Gajnell de Büyü Konseyine girebildiyse eğer s sınıfı büyücü olabilir yani :D  :payup-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Natsu...Wendy Ve Gajnell...Çünkü Natsu çok güçlü ve mangada dahaaa da güçlendi.Aadam uzaktan tek hamlesi ile yere seriyo bi orduyu.. :confused-onion-head-emoticon:

Wendy de Son bölümde Ejder büyüsünün tamamını Açmıştı ve Baya baya Güçlü olmuştu...Aşkım yhaa :hell-yes-onion-head-emoticon:

Gajnell de Büyü Konseyine girebildiyse eğer s sınıfı büyücü olabilir yani :D  :payup-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Natsu,gray güçlüler ama s sınıfı için yeterli değiller bence bazen çok mantıksız davranıp sonucu düşünmüyorlar juvia s sınıfı için uygun hem güçlü hem akıllı(gray ile olan ilişkisini saymıyorum o zaman sapıtıyor) ama bu kişisel görüş animeye göre gidersek s sınıfı seçimleri olursa ilk olanlar natsu gray olur orası ayrı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 sene sonra...
  • 8 ay sonra...

SPOİLER - Manganın finalinde natsu hem zerefi hemde acnologiayı yendi natsu zaten en güçlü buyucu gildarts ss ise nastu sss seviyesinde zaten bide gray natsu rageden alev alev zerefi yendikten sonra acnologiaya giderken gray bunu sen end mişsin hayrola ümstad deyip dalıyo ve natsuun baya sağlam saldırısını rahatca durduruyo ki gajeelinde grayden ekdik yanı yok yani natsu gajeel ve gray s hatta ss olmalı en azından natsu ve gray ss seviyede hatta erzadan güçlü gray 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

kesinlikle juvia ve gajeel çünkü;

-Juvia'nın gerçek gücü hiçbir zaman gösterilmedi bknz. 

Spoiler

Phantom Arc'ında Juvia vs Gray karşılaşmasını Juvia alabilecekken Gray'den hoşlandı ve vazgeçti,

zaten hep böyle oluyor aşkı en büyük zaafı mı diyeyim eksiği mi bilemedim. 

Ama Juvia,

Spoiler

Yıldız Ruhu Büyücüsü Lucy-Gökyüzü Ejder Avcısı Wendy ve Buz Büyücüsü Gray'in yenemediği Keyes'i tek başına yendi. 

Ve S Sınıfı sadece güçlü kişilerin olduğu yer değil, aynı zamanda mental olarak iyi kişiler orada bu yüzden Natsu'nun S Sınıfı olduğunu düşünmüyorum; Natsu arkadaşlarından gaza gelip power-up alan bir karakter.

-Gelelim Gajeel'e, Hiro Mashima o kadar Natsu'cu ki...

Spoiler

Büyük Büyü Oyunları'nda Ejderlerin Kapışması'nda Gajeel Rogue'yı Natsu'dan daha rahat tokatlarken, Gajeel'i attı ve Natsu 2v1 aldı; kardeşim bi sal ya.

Neyse efendim,

Spoiler

Rogue gelip Gajeel'e meydan okuyunca Gajeel o kadar soğukkanlıydı ki ona erişemeyeceği bakışlarından belliydi. Rogue gibi bir büyücüyü- ki Rogue Sting'den güçlü -kısa sürede yendi. 

En önemlisi bence,

Spoiler

Tartaros'u aşan lanet gücüne sahip Bloodman'i tek başına haklamasıdır;

gösterilmedi ama Gajeel en güçlü ejder avcısı olabilir bile. Ama şimdi gelip ''Natsu en güçlü bi kere!!'' demeyin, evet güçlü ama düşünün bi' Natsu'nun arkadaşları olmasa bu kadar kuvvetli olabilir miydi? Aşırı fazla power-up alıyor.

Spoiler

Gajeel vs Natsu kapışmasında Sagittarius Natsu yenilecekken ona ateş attı da yendi, Gajeel ondan kesinlikle daha güçlü.

Unutmadan,

Spoiler

Laxus ile olan kapışmalarında Natsu Gajeel olmasa maalesef bir hiçti.

Bu iki karakter de S Sınıfı'nı layığıyla hak ediyor. <3

(S Sınıfı Büyücü Sınavı'nda Gajeel aday gösterilmeyince yanılmıyorsam Erza "henüz tam olarak tanımıyoruz" tarzı bir şey demişti. Yani layık ama tanınmıyordu, kapiş?)

Bu arada Natsu'yu çok seviyorum ama çok abartıldığını inkar edemem. ;)

Spoiler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.