Jump to content

Anime Felsefesi Varmıdır?

Sourléd

Anime Felsefesi Varmıdır?  

32 oy

1. 1. Anime Felsefesi Varmıdır?

• Olabilir.
      8
    • Kesinlikle Var.
      18
    • Şöyle böyle.
      3
    • Yanından bile geçmez.
      2

Önerilen İletiler

[glow=red,2,300]Anime kavramı başlı başına bir felsefedir zaten. 1-2 çizgi film izlersiniz küçüklüğünüzde çok beğenirsiniz bir süre sonra sıkılırsınız başka şeylere yönelirsiniz ama animeler farklıdır 1 anime görürsün izlersin beğenirsin kopamazsın diğer animeleri izlemeye başlarsın arkadaşlarına anlatırsın anime topluluklarına katılırsın onlarla takılırsın aslında anime birazda olsa yaşam biçimidir diye düşünüyorum :)[/glow]

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

[glow=red,2,300]Anime kavramı başlı başına bir felsefedir zaten. 1-2 çizgi film izlersiniz küçüklüğünüzde çok beğenirsiniz bir süre sonra sıkılırsınız başka şeylere yönelirsiniz ama animeler farklıdır 1 anime görürsün izlersin beğenirsin kopamazsın diğer animeleri izlemeye başlarsın arkadaşlarına anlatırsın anime topluluklarına katılırsın onlarla takılırsın aslında anime birazda olsa yaşam biçimidir diye düşünüyorum :)[/glow]

Aynen katılıyorum. Bende bunu en çok Naruto'da yaşadım. Gerçekten haklısın. Anime bir yaşam biçimi olabilir tabi siz o yaşamı kabullenirseniz. Sırf bu animeler yüzünden Japon felsefesine, tarihine ve mitlerine merak saldım. Benzerlikleri görünce çok şaşırdım. Animelerdeki pek çok hikaye ve kahraman aslında bir Japon felsefesinin ürünü. Ne diyelim Japonlar yapmış :D Bu arada Beyond Birthday +rep

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.