Jump to content

En gizemli Anime karakterleri

Merlin

Önerilen İletiler

Sizce en gizemli anime karakterleri ?(Manga olarak takip etmiyorum)

Monkey D. Dragon hakkında pek bir bilgim yok animede bir kaç kez karşımıza çıktı ama hala gizemini koruyo.

Hellsing'deki Alucard hakkındada pek bir bilgi yok kendisi vampir atası olarak biliniyo ama geçmişine dair pek fazla konu geçmedi.

Bleach de 11.Takım teğmeni olan yachirunun  gücü yada zanpaktousu tam olarak bilinmiyo.

Urahara Kisuke'nin de Ban Kaisini görmüş değiliz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

[glow=red,2,300]Bende birkaç tane söyliyim[/glow]

Bleachte Kyoraku Shunsui hakkında çok gizemli şeyler söylendi bankaisi görülmedi ukitakenin lafı epey bi kıllandırdı. ''Senin bankain burada açılacak bir bankai değil.''

Death Note 2. Ovasında L Wammynin Evindekilere masal anlatırken L gibi kambur L gibi duran saç stili Le benzeyen karakterin Another Note romanındaki Beyond Birthday olduğu söyleniyor.

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında bankaisini görmediğimiz 5 kaptan var , Unohana , Shunsui , Ukitake , Yamamato , Zaraki

Zaraki ayrı tabi daha zanpaktousunun adını bilmiyor ve öğrenirsede neler olacağı kestirelemiyor  :D

diğerlerinin shikaisini gördük ama hala merakla beklediğimiz bankailer ortaya çıkmadı.

Tobi konusuna gelince , geçmişi hakkında animede bir kaç bölm dönüş yaşandı(bu arada hangi bölümdesin spoiler vermek gibi olmasında).

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zaraki zanpaktousunun ismini öğrenirse  :D manga patlama yaşar , zaten eski günlerine dönmek için bir sıçrayışa ihtiyaçları var.Gerçi animeye göre son iki bölüm çok iyiydi

Rikudou Sennin de gizemini hala koruyo :D merakla bekliyoruz bakalım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Bleach bitti. bir sürü bilinmeyenlerle dolu şekilde. benim zarakiden cok yanındaki yachiru nun shikaisini bile göremedik ona yanıyorum...

Naruto ya gelirsek en bilinmeyen suan tobi ve bilinmeyen birşey daha 10 kuyruklu nun gücü nasıl birşey ve onu kim durdurabilir ? en merak edilenler bana göre bunlar

One Piece de ise dedigingibi en bilinmeyen kisi basta Dragon olmak üzere 4 imparator ve birde o yaslıların oldugu bir üst konsey diye birşey var. onlarında neyin nesi oldugunu merak ediyorum. 

En bilinmeyenler bunlar bana görede

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.