Jump to content

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Beyond Birthday

Önerilen İletiler

"I'm sorry, I died. Shall we say our farewells?" -Ayano, Lost Time Memory

"Isn't it strange, that it's always the truth that seems most suspious?" -Kano, Yobanashi Deceive

"Its very unfortunate to say this. But the world is going to end today." -Bir ülkenin başkanı, Headphone Actor

"This world appears to be a little too dangerous." -Konoha, Konoha's State of The World

"The heart that can save hearts,i will call it bravery." -Seto, Shounen Brave

"Hey, it's your turn next! How well will you escape this time?" -Kenjirou, Dead and Seek

Hepsi Mekakucity Actors'den. (Kagerou Project)

Daha sadece şarkı olsada, animesi nisanda :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 437
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Katsura: Gintoki. Gintoki: Zura! Katsura: Zura değil, Katsura. Paha biçilemez. ;D :D ---- Dinleyin! Diyelim çok çilekli süt içtiniz ve gecenin bir vakti tuvaletiniz geldi. Fakat yatağın dışı soğ

Çocukluğumun Repliği Jessie: Belaya hazır olun! James: Hem de çifte belaya! Jessie: Dünyayı yok olmaktan kurtarmak için! James: Tüm insanlığı ulusumuzla birleştirmek için! Jessie: Gerçeğin ve sevginin

O kadar aşşağılıksın ki cehennemin dibine bile layık değilsin & Alucard/Hellsing

Posted Images

• Forum Admin

Benim yarım kadar bile olmayan bu kız gümüş gözlerden de yaş akabileceğini bana öğretti.

Teresa Claymore

Bir gün cehennemin içinde birden önümde belirdin. kayıp giden bir rüya... Seninle karşılaştığım ilk gün... Ben her zaman senden özür dilemek istedim. Bu yüzden bunlara katlandım.. Yaşamaya devam ettim...

Lucy- Elfen Lied

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Acı çekmeden alınan ders anlamsızdır. Çünkü karşılığında başka bir şey vermeden bir şey kazanılamaz. Ama acıya dayanıp üstesinden geldiğinizde, herkesten daha güçlü bir kalbe sahip olursunuz. Evet. Metal bir kalbe...(FMA-edward elric)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Okabe: N-N-Ne?

Kurisu: Ağlamıyordum! Ağladığım falan yok anlıyor musun?

Okabe: Kabak gibi ağlıyordun işte. Gözlerin hala kıpkırmızı.

Kurisu: Ondan değil! Gözüme bir şey kaçmış...

Okabe: Bu ne şimdi, pembe dizi falan mı?

Kurisu: Her neyse, ağlamıyordum... o yüzden soru da sorma. Anladın mı?

Okabe: Bir şey demedim ki zaten.

Kurisu: Kes sesini! (Kurisu koltuğa oturur yüzünü upa yastığına bastırıp ağlamaya başlar)

Okabe: Cristin-

Kurisu: Kes sesini! Konuşma benimle!

(birkaç saniye sessizlik olur)

Okabe: Sana söylemek isterim ki, sen çok önemli bir dostumuzsun. Canın ne zaman konuşmak isterse bana gelebilirsin.

Kurisu: Okabe?

Okabe: (telefonla konuşarak) Hı hı hı hı hı :D  Tam da planladığım gibi, anında yedi! Artık onu tüm pis işlerde kullanabilirim!

Kurisu: Hey!

Steins Gate

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
Ulus denilen şey, yukarıdan aşağıya doğru çürümeye başlar. Bunun istisnası da yoktur.

Adrian Rubinsky-LOGH

İnsanlar işe yaramaz olduklarını itiraf etmek istemez. Bu yüzden sürekli kendinden değersizleri ararlar. İşte bu sebeple internette herkes birbirini aşağılıyor. Kendilerinden daha değersiz birini bulamayanlar, hiç tanımadıkları kişileri sırf başkalarından iyi olduklarına inanmak istedikleri için değersiz görüyor. Başkaları hakkında kötü konuşurken kendileri düzgünmüş gibi rahatlarlar.

Welcome to the NHK!

Şey, sanırım bu iyi bir şey. Karizmatik davranmaya gerek yok. Hadi rezil taraflarımızı gösterelim. Ne de olsa, bunlar gerçek bizleriz.

Tabata Hidenori-Danshi Koukousei no Nichijou

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.