Jump to content

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Beyond Birthday

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 437
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Katsura: Gintoki. Gintoki: Zura! Katsura: Zura değil, Katsura. Paha biçilemez. ;D :D ---- Dinleyin! Diyelim çok çilekli süt içtiniz ve gecenin bir vakti tuvaletiniz geldi. Fakat yatağın dışı soğ

Çocukluğumun Repliği Jessie: Belaya hazır olun! James: Hem de çifte belaya! Jessie: Dünyayı yok olmaktan kurtarmak için! James: Tüm insanlığı ulusumuzla birleştirmek için! Jessie: Gerçeğin ve sevginin

O kadar aşşağılıksın ki cehennemin dibine bile layık değilsin & Alucard/Hellsing

Posted Images

Yazıldı mı bilmiyorum ama tabiki Code Geass Lelouchtan favori repliklerim     

Lelouch Vi Britannia wa shinu yoo ni meijiru             

Lelouch Vi Britannia ga meiji... (kisamatachi...) shine!     

Birde Denshetsu no densetsu (%100 gene yanlış yazdım) Ferris`in Ryner`a sapık, kız hastası diye takılması bence özdeşleşti :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jugem Jugem Bok Fırlatan Shin-chan'ın İki Günlük Donu Shinpachi'nin Hayatı Balmung Fezalion Isaac Schneider 1/3 Aşktan Kalan 2/3 Şeytantırnağı Acısı İhanetin Adımı Bilip Bilmediğini Biliyorum İt balığı Kalamar Alabalık Yılanbalığı Bu İt balığı Önceki İt balığından Farklı Olan Köpekbalığı Yuuteimiyaoukimukou Pepepepepepepepepepepepe Cıvık Boklu

Söylemeye gerek var mı? yinede söyleyeyim Gintama :D

Birde Oregairudan Hikigaya Hachiman Reisten :D

1-

Gençlik dediğin sahtekardır.Kötülüğün kendisidir.Onlara göre, gençlik adı altında yapılması gerekenler iki kez düşünülmeden yapılmalıdır.Günlük hayattan tutun politikaya isyan etmek gibi olaylar bunların içindedir.Onlara katılırsan; yalanlar, sırlar, başarısızlıklar hatta suç seni bekliyor demektir.Ama bu, onlara göre günlük hayatın getirdikleridir.Ve, eğer başarısızlık \"Gençlik\" adı altında geliyorsa...Arkadaş edinmede başarısız olan birisinin, teknik olarak \"Gençlik\" kavramının lideri sayılmaması, acayip değil mi?Fakat, onların bunu destekleyeceğinden şüpheliyim...Her şey onların zamanlamasına göre işlemelidir.Bir şeyi açıklığa kavuşturayım.Kendi gençlikleriyle övünen insanlar,başarısızlığa mahkumdurlar.

2-Ben kibar kızlardan nefret ederim.Onlarla sohbet edince meraklanıyor,mesajlaşınca huzursuz hissediyorum.Eğer telefonda konuşmuşsak,yüzümde aptal bir sırıtmayla, arama geçmişine bakıp duruyorum.Ama biliyorum.Kibar oldukları için böyle davranıyorlar.Bana karşı kibar olan insan, başkasına da kibardır.Ama her zaman, kendimi bunu unutmuş halde buluyorum.

Eğer gerçek zalim bir metres ise eminim ki, yalan kibar bir kızdır.Bu yüzden, kibarlık yalandır.Sürekli beklenti içinde oldum.Sürekli yanıldım.Bir yerden sonra ümit etmeyi bıraktım.Tecrübeli yalnız, tekrar aynı hataya düşmez.Yüz savaştan sağ çıkmış, yalnız bir savaşçı.İş kaybetmeye geldi mi ben en güçlüsüyüm.Bu yüzden, her zaman kibar kızlardan nefret edeceğim.

Bu son olsun hadi :D Hyouka--Oreki Houtarou

-Yapman gereken bir işi çabucak yap.Yapman gerekmeyen bir işi ise asla yapma.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.