Jump to content

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Beyond Birthday

Önerilen İletiler

''Kes artık... Ne için dövüştüğümüzü sanıyorsun? Birlikte kartopu savaşı yapıp havai fişekleri izleyeceğiz! Bu yüzden savaşıyoruz! Bu yüzden güçleniyoruz! Ama sen ölürsen hiçbir anlamı kalmaz!''

- Sawada Tsunayohsi (KHR)

''Arkadaşların için ölmezsin, arkadaşların için yaşarsın. Ancak böyle güzel bir gelecek yaratabilirsin.''

Erza Scarlet (FT)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 437
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Katsura: Gintoki. Gintoki: Zura! Katsura: Zura değil, Katsura. Paha biçilemez. ;D :D ---- Dinleyin! Diyelim çok çilekli süt içtiniz ve gecenin bir vakti tuvaletiniz geldi. Fakat yatağın dışı soğ

Çocukluğumun Repliği Jessie: Belaya hazır olun! James: Hem de çifte belaya! Jessie: Dünyayı yok olmaktan kurtarmak için! James: Tüm insanlığı ulusumuzla birleştirmek için! Jessie: Gerçeğin ve sevginin

O kadar aşşağılıksın ki cehennemin dibine bile layık değilsin & Alucard/Hellsing

Posted Images

Slam dunk dan birkaç tane:

tumblr_n7ve3rieX11tsmgl7o1_1280.jpg

tumblr_n7ve2nB7st1tsmgl7o1_500.jpg

tumblr_n7ve1hClot1tsmgl7o1_1280.jpg

Air gear:

''Eğer yüzlerce kişi varsa , o zaman yüzlerce renk ve şekil var demektir.Eğer milyonlarca insan varsa , o zman özgürlüğün milyonlarca çeşidi var demektir.Aynı kanatlara sahip 2 kişi bulamazsın.'' Minami Itsuki

Psycho-Pass:

''Konuşurken insanları tek kefeye koymayı sevmiyorum, çünkü herkes farklıdır. '' Shinya Kougami 

Denpa Teki na Kanojo:

''Mutluluğa giden en kısa yol gerçeği göz ardı etmektir.'' Ame Ochibana 

Black Lagoon:

''Yetenek yerine parayla güç kazananları hatırlamak zor oluyor. Adını unutmamak için bir kağıt paraya yazayım bari.'' Balalaika

Skip beat:

''Canın mı acıyor? Ama sen kalbimi kırdığın zaman benim hissettiğim acıyla kıyaslanamaz bile.'' Mogami Kyoko 

xxxHolic

''Bu dünyada hiçbir şey tesadüfen olmaz. Her şey kadere bağlıdır.'' Ichıhara Yuuko

One piece ve durarara danda paylaşmak istiyorum lakin one piecedekiler zaten paylaşılmış ve durarara dakileride bulamadım  -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir nemesiss

"Abartilmis muminlik kotulugun kendisinden cok daha sinsi" -Sebastian Michaelis (Kuroshitsuji)

"-Hahaha seni aptal. Neden sah ile basliyorsun?

+Eger kral hareket etmezse astlari da onu takip etmeyecektir." -Lelouch v Britannia (Code Geass)

"Bu dunyada yalnizliktan yana olan insanlar vardir. Lakin yalnizliga katlanabilen yoktur.." -Usta Makarov (Fairy Tail)

"Beni yenebilecek tek kisi yine benim." -Aomine Daiki (Kuroko no Basket)

"İnsanlar bir şey feda etmeden hiçbir şey kazanamazlar. Bir şey kazanmak için,aynı değerde başka bir şey sunmalısınız." -FMA

"Fazla güçlü sözler kullanma zayıf görünmene neden olur. " -Aizen Sousuke (Bleach)

"Acıyı bilmeyen biri , gerçek barışı anlayamaz..." -Pain (Naruto)

..Ve iste en sevdigim 2 replik! 2side Code Geass'tan

"Insanlar esit degildir, Bazilari daha zeki dogar. Bazilari daha guzel dogar. Bazilarinin ailesi yoksuldur. Bazilarinin vucudu zayiftir. Dogum, gelismek ve yetenek, butun insanlar farklidir! Evet, insanlar farkli olmak icin dogar! Bu yuzden insanlar birbiriyle savasir ve yarisir! Oradan, evrim meydana gelir. Esitsizlik kotu degildir. Esitligin kendisi kotudur." -Charles zi Britannia (Code Geass)

"Sahte gözyaşları diğer insanları incitir.Sahte gülümsemeler insanın kendisini incitir" -CC (Code Geass)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.