Jump to content

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Beyond Birthday

Önerilen İletiler

• 1 ay sonra...
  • Yanıtlar 437
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Katsura: Gintoki. Gintoki: Zura! Katsura: Zura değil, Katsura. Paha biçilemez. ;D :D ---- Dinleyin! Diyelim çok çilekli süt içtiniz ve gecenin bir vakti tuvaletiniz geldi. Fakat yatağın dışı soğ

Çocukluğumun Repliği Jessie: Belaya hazır olun! James: Hem de çifte belaya! Jessie: Dünyayı yok olmaktan kurtarmak için! James: Tüm insanlığı ulusumuzla birleştirmek için! Jessie: Gerçeğin ve sevginin

O kadar aşşağılıksın ki cehennemin dibine bile layık değilsin & Alucard/Hellsing

Posted Images

Bir laf iki kere söylenmiş ama Kaien zaten Rukia'nın takımında olduğu için alıntı falan yaptı.

Edit: Sevgili Gin'imin şu laflarını çok sevip, üşenmeyip yazmıştım masaüstümde duruyor;

Aizen: Ona (Rangiku) ne oldu?

Gin: Öldürdüm.

Aizen: Gerçekten de öyle. Reiatsusu kayboldu. Şaşırdım. Ona karşı birtakım duygular beslediğini düşünmüştüm.

Gin: Duygular, ha ?

Bende öyle şeyler yoktur. İlk tanıştığım zaman da söylemiştim. Ben yılanım. Derim soğuktur, kalbim yoktur. Dilimin ucuyla avımı arayarak süründürürüm. Hoşuma gideni ise mideye indiririm. Böyle bir varlığım. Öyle demiştim, değil mi ?

Gin: Yarın bir yılan olup insanları yemeye başlayınca insanları yediğin o ağzın ile beni sevdiğini haykırsan ben bugünkü gibi seni sevdiğimi söyleyebilir miyim ki ?

Şu son lafı yüzünden o insanı pataklamak istiyorum. Söyleseydin ya be adam ! Ben bile bekledim burada "Seni seviyorum!" diye haykırmanı !

İşte tam olarak bu. :( Of of o sahne akla geldikçe insanı deli ediyor.

Bu sözü yazmayı düşünerek girdim ve Ezgi yazmıştır diyerek konuya bakmaya başladım sonuç olarak 2.sayfada aradığımı buldum, sağolsun Ezgi. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İşte tam olarak bu. :( Of of o sahne akla geldikçe insanı deli ediyor.

Bu sözü yazmayı düşünerek girdim ve Ezgi yazmıştır diyerek konuya bakmaya başladım sonuç olarak 2.sayfada aradığımı buldum, sağolsun Ezgi. :D

O laf iyi güzeldi de, daha çocuk yaşta birinin elinden hediye alındı diye, bunca plan ve fedakarlık tuhaf. Hatta biraz trajikomik :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.