Jump to content

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Beyond Birthday

Önerilen İletiler

• 1 ay sonra...
  • Yanıtlar 437
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Katsura: Gintoki. Gintoki: Zura! Katsura: Zura değil, Katsura. Paha biçilemez. ;D :D ---- Dinleyin! Diyelim çok çilekli süt içtiniz ve gecenin bir vakti tuvaletiniz geldi. Fakat yatağın dışı soğ

Çocukluğumun Repliği Jessie: Belaya hazır olun! James: Hem de çifte belaya! Jessie: Dünyayı yok olmaktan kurtarmak için! James: Tüm insanlığı ulusumuzla birleştirmek için! Jessie: Gerçeğin ve sevginin

O kadar aşşağılıksın ki cehennemin dibine bile layık değilsin & Alucard/Hellsing

Posted Images

• 1 ay sonra...

Replikleri aklımda kaldıkları halleri ile yazıyorum, birebir olmasa da anlamları böyleydi :D

kolumu, bacağımı, kalbimi neyi isterseniz alın, yeterki onu geri verin. geri verin biricik kardeşimi. Bu sahnede ağlamayan var mıdır bilemiyorum :)

Winry, simyanın eşit takas prensibine göre sana ömrümün yarısını vereceğim, o yüzden sen de bana ömrünün yarısını ver.- Tamamını vermeye hazırım :D

ben Envy, ben envy nasıl olur da siz insanları kıskanabilirim! Tüm dünyada beni sadece sen anladın hagane...

kimeraya dönüşe küçük kızın Oni-san oni-san demesi de yüreğimi baya sızlatmıştır. 

Bunlar FMA'dandı

FMA hayranları için http://fma.wikia.com/wiki/Quotes özlü sözler :)

No blood no bone no ash

Bu da K projectten

İmkansız birşeyle karşılaştığında sadece iki olasılık vardır: ya kafayı yemişsindir ya da varsayımların yanlıştır.

kanun insanları korumaz, insanlar kanunu korur. 

Bunlar da psycho passten isteyenler buradan https://myanimelist.net/featured/765/20_Psycho-Pass_Quotes_to_Make_You_Question_the_World_Around_You okuyabilir.

Its time for you to look inward and begin asking yourself the big questions: Who are you? and What do you want?

There’s nothing wrong with a life of peace and prosperity. I suggest you think about what it is that you want from your life, and why.

I guess you just don’t know people as well as you think you do. You miscalculated. I love Zuko… more than I fear you.

Destiny? What would a boy know of destiny? If a fish lives its whole life in this river, does he know the river’s destiny? No! Only that it runs on and on out of his control. He may follow where it flows, but he cannot see the end. He cannot imagine the ocean.

Replik değil ama amcasını ararken amcasının kötü kokan terliğini cebinde taşıyan prens zuko favorimdir :D

Bir de Appa yip yip :D

Avatarı bilmeyen yoktur sanıyorum:)

Sükunet varsa kelamın, karanlık varsa aydınlığın, ölüm varsa yaşamın, özgürce uçabiliyorsa şahinin kıymetli olur

Bu da yerdeniz öykülerinden.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.