Jump to content

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Beyond Birthday

Önerilen İletiler

imzamdada olduğu gibi... :)

(To Sai) "I don't care who I have to fight… If he rips my arms off, I'll kick him to death. If he rips my legs off, I'll bite him to death. If he rips my head off, I'll stare him to death. And if he gouges out my eyes, I'll curse him to death… Even if I'm torn to shreds… I will take Sasuke back!"

Naruto Sai'ye: kiminle savaştığım önemli değil... Eğer kollarımı koparırsa, ölümüne tekmelerim. Eğer bacaklarımı koparırsa, onu ölümüne ısırırım. Eğer kafamı koparırsa, ölümüne bakarım. Ve eğer gözlerimi oyarsa, onu ölümüne lanetlerim. Paramparça bile olsam... Sasuke yi geri alacağım.

(To himself) "Ughh. Great. What's the point in setting the alarm if I'm going to wake up before it goes off? What a total waste. Now I've gotta shut it off but I don't feel like moving. But if I don't shut it off it will just keep ringing and ringing. It makes me tired just thinking about the whole thing. Some mornings are such a drag…"

Shikamaru kendine: ughhh, harika. çalmadan önce uyanacaksan alarm kurmanın mantığı ne ki? ne kadar yazık. Şimdi onu kapatman lazım, ama hiç hareket edecek gibi hissetmiyorum. Ama eğer kapatmasan çalmaya devam edecek. Bunların hepsini düşünmek bile beni yordu. bazı sabahlar gerçekten çok zahmetli... :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 437
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Katsura: Gintoki. Gintoki: Zura! Katsura: Zura değil, Katsura. Paha biçilemez. ;D :D ---- Dinleyin! Diyelim çok çilekli süt içtiniz ve gecenin bir vakti tuvaletiniz geldi. Fakat yatağın dışı soğ

Çocukluğumun Repliği Jessie: Belaya hazır olun! James: Hem de çifte belaya! Jessie: Dünyayı yok olmaktan kurtarmak için! James: Tüm insanlığı ulusumuzla birleştirmek için! Jessie: Gerçeğin ve sevginin

O kadar aşşağılıksın ki cehennemin dibine bile layık değilsin & Alucard/Hellsing

Posted Images

Kader sözcüğünden nefret ediyorum.Doğum - tesadüfler - ayrılışlar...

Başarılar ve başarısızlıklar...Şans ve talihsizlikler.Madem ki tüm bunlar

kader taşımıza çoktan kazınmışlardı,öyleyse neden var olma zahmetine girdik ki

biz?Doğuştan hayata zengin başlayanlar,melekler kadar güzel anneleri olanlar

ve diğer yanda savaş ve sefalet içinde doğanlar.Eğer tüm bunları kader belirliyorsa

öyleyse Tanrı'nın ne denli adil ve sevecen olduğu tartışılmaz mı?

O günden beri hiçbirimizi bekleyen bir gelecek olmadı...

Ve tek bildiğimiz şey, hiçbir şeye imkanlarımızın asla yetmeyeceği idi.

[Mawaru Penguindrum]

Ve salya sümük ağlamak istediğim yer:

"Sen benim ilk arkadaşımsın"

[Death Note , L"]

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Hinata

-Her zaman seni takip ettim... Sana yetişmeye çalıştım... Hep seninle konuşmak istedim... Hep seninle olmak istedim... Beni değiştirdin... Gülümseyişin beni kurtardı...

Bu yüzden seni korumak için ölmekten korkmuyorum...

........ÇÜNKÜ BEN........ ........SENİ SEVİYORUM.........

"İnsanlar incindiklerinde nefret etmeyi öğrenirler... insanlar başkalarını incittiklerinde nefret edilirler ve suçlulukla dolarlar fakat bu acıyı bilmek, insanların nazik olmasını sağlar. Acı, insanları büyümesini sağlar... ve nasıl büyüdüğün sana kalmış"

Jiraiya

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

"‎" Bitene kadar umudunu kaybetmemelisin. Pes ettiğin an, oyun sona erer. " Mitsuyoshi Anzai - Slam Dunk"

"‎"Demek iyi kalpli prensesler, sadece masallarda oluyor." Kyoko Mogami"

"Sadece bir özürle işler çözülebilseydi, cehenneme gerek kalmazdı... Kyoko Mogami"

"‎" Benimle rekabet etmek istiyorsan, kendi dünyandan aşağı tabakaya in ve ellerini kire bula. Bunu yaparsan... Belki o zaman... seni rakibim olarak kabul ederim. " Kotonami Kanae"

"‎" Yarın daha güzel bir elektromanyetik dalga olacak... " Hanajima Saki"

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eğer birinin acısını paylaşmazsan onu anlayamazsın. Ama illa onu anladın diye onunla aynı fikirde de olamazsın (Nagato / Pain)

Light : Death Note u kullanarak dünyadaki bütün kötü insanları öldüreceğim. Diğer insanlara kötü davranan herkesi, bütün kötüleri öldüreceğim ve sonunda yeni, tertemiz bir dünya kuracağım.

Ryuk : Yani yeni dünyadaki tek kötü sen olacaksın ?

Shinji:Beni kimse anlamıyor.

Rei:Hiçbir şeyi bilmiyordun.

Shinji:Buranın bana kimsenin ihanet etmeyeceği harika bir dünya olduğunu sanmıştım.

Rei:İnsanların sadece seninle aynı olduklarına inandın.

Shinji:İhanet ettiniz! Hissettiklerime ihanet ettiniz!

Rei:En başından beri kendini yanlış tanıdın. Hepsi senin hayal ürünündü!

Shinji:Kimsenin bana ihtiyacı yok, bu yüzden hepsi ölmeli.

Rei:O zaman ellerin ne için var?

Shinji:Kimse beni umursamıyor. Eğer ölsem bile hiçbir şey değişmeyecek. Bu yüzden herkes ölmeli.

Rei:O zaman kalbin ne için var?

Shinji:Eğer hiç var olmasaydım daha iyi olurdu. Bu yüzden ben de ölmeliyim.

Rei:O zaman varlığının anlamı ne?

Shinji: O zaman burada var olabilir miyim?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sıkı dur,Ey Ruhum...

Dayan,Ey hayatım !

Dayan! Tutun! Isır! Avla!

N'olursa olsun...

KORU !!!

(Gintoki )

------------

Kagura:Yeter artık...

İkiniz de anlamıyorsunuz.

Yükü yanlız yüklenip de bizi geride bırakırsanız...

canımızı kurtardığınız diye nasıl sevinebiliriz ?

İhtiyar ölürse kurtulduk diye nasıl mutlu olabiliriz ?

Sen ölürsen yaşamak hiç eğlenceli olmaz!!!

Gintoki:Eğlenceli olmasa da olur...

Yine de, yaşamınızı istiyorum...

Öyle bir anı bir daha yaşamak istemiyorum

Kimsenin ölmesini istemiyorum...

Ps:Bu ara Gintama seyrettiğimden ^_^ (Haaaah Gintama süper.En güzel arc seyrettim...Birde sokakta Gintokinin bağırışı:Baabaaaaaa !!! )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir ℓøvέ~♥

Birinin, sana olan aşkını farkedememek ona ihanet etmekten çok daha büyük bir günahtır.
Eğer sana olan aşkımın daha önce farkına varmış olsaydım, çok daha güzel günlerimiz olabilirdi.
Ölüm ve yaşamı belirlemek korkutucu.
Lady Oscar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Medaka Box, Kumagawa Misogi

It's not my fault!

Mangasını okuyanlar daha iyi bilir bunu. Bu sözü birde yüzü kana bunalmış halde, elindeki bir metrelik vidayla ve gülümseyerek söyleyince baya etkili oluyor :D

Air Gear, Itsuki (Ikki) Minami

My heart gets heavier The more it burns! ( Bu da mangasından :D )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.