Jump to content

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Beyond Birthday

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 437
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Katsura: Gintoki. Gintoki: Zura! Katsura: Zura değil, Katsura. Paha biçilemez. ;D :D ---- Dinleyin! Diyelim çok çilekli süt içtiniz ve gecenin bir vakti tuvaletiniz geldi. Fakat yatağın dışı soğ

Çocukluğumun Repliği Jessie: Belaya hazır olun! James: Hem de çifte belaya! Jessie: Dünyayı yok olmaktan kurtarmak için! James: Tüm insanlığı ulusumuzla birleştirmek için! Jessie: Gerçeğin ve sevginin

O kadar aşşağılıksın ki cehennemin dibine bile layık değilsin & Alucard/Hellsing

Posted Images

HenNeko'da gülmekten ağladığım replik:

(ingilizcesi)Don't worry! I love 'em big, but some people consider flatness to be a status symbol! And if you're flat, you don't need to buy new bras! And they'll never sag! In fact, there's nothing there that can sag! You're one lucky girl! Viva, flat chests!

(türkçesi)Merak etme! Ben büyük severim ama bazıları tahta göğüsleri statü simgesi olarak görür. Hem göğüslerin bu kadar ufak olduğuna göre yeni sütyen almana da gerek yok! Üstelik yaşlanınca orangutan gibi sarkmayacaklar! İşin aslı sarkacak bir şey yok ki. Çok şanslı bir kızsın ! Viva, tahta göğüsler !

ana karakterin bunları büyük bir kalabalığın önünde okulun en popüler kızına söylediğini hayal edin, ahaha :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

HenNeko'da gülmekten ağladığım replik:

(ingilizcesi)Don't worry! I love 'em big, but some people consider flatness to be a status symbol! And if you're flat, you don't need to buy new bras! And they'll never sag! In fact, there's nothing there that can sag! You're one lucky girl! Viva, flat chests!

(türkçesi)Merak etme! Ben büyük severim ama bazıları tahta göğüsleri statü simgesi olarak görür. Hem göğüslerin bu kadar ufak olduğuna göre yeni sütyen almana da gerek yok! Üstelik yaşlanınca orangutan gibi sarkmayacaklar! İşin aslı sarkacak bir şey yok ki. Çok şanslı bir kızsın ! Viva, tahta göğüsler !

ana karakterin bunları büyük bir kalabalığın önünde okulun en popüler kızına söylediğini hayal edin, ahaha :D

Gülmekten kırıldığım bir sahne :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gülmekten kırıldığım bir sahne :D

bi de bu sahnenin hemen öncesinde "She can act snobbish all she wants! She's still as flat as a board!" diyordu ya orada koptuydum ben zaten :D devamını 2.ye izlemek zorunda kaldım :D

türkçesi: Ne kadar züppenin teki gibi davransa da, bana göre sadece Dünya Düz Göğüs Rekortmeni!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

geçmiştede şimdi de..

shinsengumi shinsengumdir,

kurt kurttur

hitokiri de hitokiridir.(hitokiri: adam biçen ya da adam kesen)

değilmi..Battusai.

anime:Rurouini Kenshin. söyleyen karakter:Saito Hajime

ama japoncası daha karizma oluyo :D

Güçlüysen yaşarsın..Zayıfsan ölürsün

Rurouini Kenshin-Shisio Makoto

''Eski çağlarda ejder,kaplana denk görülen tek yaratıktı.''

Ryuji Takasu-Toradora

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

-Şu gökyüzüne bak...

Yağan su damlası yerine KAN olsa ne fark eder ki?

İster bardaktan boşalırcasına yağsın yağmur, ister ufak bir çiselti, isterse de yağan KAN olsun...

Hepsine dayanırım!

Ama bir kadının göz yaşlarına dayanamam...

Sakata Gintoki

Not:Yalnız şu komple ingilizce yazınca cool yada ayrıcalıklı olmuyorsunuz onu söyliyeyim dedim...(Türkçesinide yazanlara demiyorum :) )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kollarımı koparırsa, onu ölümüne tekmelerim.

Bacaklarımı koparırsa, ölümüne ısırırım!

Başımı koparırsa, ölümüne gözümü dikip bakarım!

Gözlerimi söküp çıkarırsa, mezarımdan onu lanetlerim!

Paramparça bile olsam, Sasuke'yi Orochimaru'dan geri alacağım! (Naruto)

(Gaara kalbini gösterip) Buram acıyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.