Jump to content

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Beyond Birthday

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 437
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Katsura: Gintoki. Gintoki: Zura! Katsura: Zura değil, Katsura. Paha biçilemez. ;D :D ---- Dinleyin! Diyelim çok çilekli süt içtiniz ve gecenin bir vakti tuvaletiniz geldi. Fakat yatağın dışı soğ

Çocukluğumun Repliği Jessie: Belaya hazır olun! James: Hem de çifte belaya! Jessie: Dünyayı yok olmaktan kurtarmak için! James: Tüm insanlığı ulusumuzla birleştirmek için! Jessie: Gerçeğin ve sevginin

O kadar aşşağılıksın ki cehennemin dibine bile layık değilsin & Alucard/Hellsing

Posted Images

Bir laf iki kere söylenmiş ama Kaien zaten Rukia'nın takımında olduğu için alıntı falan yaptı.

Edit: Sevgili Gin'imin şu laflarını çok sevip, üşenmeyip yazmıştım masaüstümde duruyor;

Aizen: Ona (Rangiku) ne oldu?

Gin: Öldürdüm.

Aizen: Gerçekten de öyle. Reiatsusu kayboldu. Şaşırdım. Ona karşı birtakım duygular beslediğini düşünmüştüm.

Gin: Duygular, ha ?

Bende öyle şeyler yoktur. İlk tanıştığım zaman da söylemiştim. Ben yılanım. Derim soğuktur, kalbim yoktur. Dilimin ucuyla avımı arayarak süründürürüm. Hoşuma gideni ise mideye indiririm. Böyle bir varlığım. Öyle demiştim, değil mi ?

Gin: Yarın bir yılan olup insanları yemeye başlayınca insanları yediğin o ağzın ile beni sevdiğini haykırsan ben bugünkü gibi seni sevdiğimi söyleyebilir miyim ki ?

Şu son lafı yüzünden o insanı pataklamak istiyorum. Söyleseydin ya be adam ! Ben bile bekledim burada "Seni seviyorum!" diye haykırmanı !

Hatırladım şimdi o sözleri, özellikle son söylediği söz çok güzel. Gin bleachteki adamımdır zaten bu diyalogtan sonra daha çok sevmiştim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

"Mutluluğun bir şekli olsaydı neye benzerdi? Evet, Suzaku'nun dediği gibi cama benzerdi. Çünkü, normalde orada olduğunu fark etmezsin, ama o kesinlikle oradadır. Oraya farklı bir açıyla bakarsan, cam ışığı yansıtacağından, onun orada olduğunu anlarsın. içinde görülen şey, her şeyden çok büyük varlığının kanıtıdır." - Code Geass: R2

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Bir laf iki kere söylenmiş ama Kaien zaten Rukia'nın takımında olduğu için alıntı falan yaptı.

Edit: Sevgili Gin'imin şu laflarını çok sevip, üşenmeyip yazmıştım masaüstümde duruyor;

Aizen: Ona (Rangiku) ne oldu?

Gin: Öldürdüm.

Aizen: Gerçekten de öyle. Reiatsusu kayboldu. Şaşırdım. Ona karşı birtakım duygular beslediğini düşünmüştüm.

Gin: Duygular, ha ?

Bende öyle şeyler yoktur. İlk tanıştığım zaman da söylemiştim. Ben yılanım. Derim soğuktur, kalbim yoktur. Dilimin ucuyla avımı arayarak süründürürüm. Hoşuma gideni ise mideye indiririm. Böyle bir varlığım. Öyle demiştim, değil mi ?

Gin: Yarın bir yılan olup insanları yemeye başlayınca insanları yediğin o ağzın ile beni sevdiğini haykırsan ben bugünkü gibi seni sevdiğimi söyleyebilir miyim ki ?

Şu son lafı yüzünden o insanı pataklamak istiyorum. Söyleseydin ya be adam ! Ben bile bekledim burada "Seni seviyorum!" diye haykırmanı !

Gin in anatomi bilgisi çok kötüymüş :D Yılanın kalbi olmaz olur mu  :P  :P ve yılanlar insan yemez taaamm mııı 

:Çocuk admin mod off :D

Jugem Jugem Bok Fırlatan Shin-chan'ın İki Günlük Donu Shinpachi'nin Hayatı Balmung Fezalion Isaac Schneider 1/3 Aşktan Kalan 2/3 Şeytantırnağı Acısı İhanetin Adımı Bilip Bilmediğini Biliyorum İt balığı Kalamar Alabalık Yılanbalığı Bu İt balığı Önceki İt balığından Farklı Olan Köpekbalığı Yuuteimiyaoukimukou Pepepepepepepepepepepepe Cıvık Boklu

Söylemeye gerek var mı? yinede söyleyeyim Gintama :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ölmüş olsa bile bedeni asla kabul etmedi... yüzünün yarısını kaybettikten sonra bile...

Düşmanlarını biçmeye devam etti. Bu adam için söylenecek tek şey bir canavar olduğu.
Savaş boyunca aldığı kesik ve kendisine saplanan kılıç sayısı 267.
Vücuduna isabet eden mermi sayısı 562.
Ve maruz kaldığı gülle sayısı 46.
Gururu olan... ve korsan hayatı boyunca sırtında taşıdığı işaret...

TEK BİR ÇİZİK BİLE ALMADI

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.