Jump to content

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Beyond Birthday

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 437
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Katsura: Gintoki. Gintoki: Zura! Katsura: Zura değil, Katsura. Paha biçilemez. ;D :D ---- Dinleyin! Diyelim çok çilekli süt içtiniz ve gecenin bir vakti tuvaletiniz geldi. Fakat yatağın dışı soğ

Çocukluğumun Repliği Jessie: Belaya hazır olun! James: Hem de çifte belaya! Jessie: Dünyayı yok olmaktan kurtarmak için! James: Tüm insanlığı ulusumuzla birleştirmek için! Jessie: Gerçeğin ve sevginin

O kadar aşşağılıksın ki cehennemin dibine bile layık değilsin & Alucard/Hellsing

Posted Images

İnsanlar kendi kabul ettikleri "Doğrular" ve "Gerçeklerle" yaşar.Bu insanların "gerçeklik" olarak tanımladıkları şeydir ama "Doğru" yada "Gerçek" nedir? Sadece belirsiz düşüncelerdir...İnsanların "Gerceklik" dediği şey sadece bir yanılgıdır...!

Tabi birde imzam da kiler var :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
Birkaç tanede benden olsun :P 

İyi niyetlerinizi başkalarına zorla kabul ettirmek kötü bir davranıştan başka bir şey değildir.

-LeLouch vi Britannia

Kaybedersem, o zaman sadece ölürüm. Ama kazanırsam, yaşarım. Savaşmadan kazanamam.

-Mikasa Ackerman

Adımı unutma, sadece bir daha duymamak için dua et!

-Grimmjow JeagerJaques

Kimseyi kandırmak gibi bir niyetim yoktu. Sadece hiçbiriniz "gerçek ben"i göremediniz.

-Aizen Sousuke

Sen zayıfsın! Neden mi zayıfsın? Çünkü sende nefret eksik!

-Uchiha İtachi

Benim en iyi yaptığım şey öldürmek olabilir ama herşey bittiğinde beni seveceğini düşünmüştüm.

-Gasai Yuno

Sahte gözyaşları insanları üzebilir ancak sahte bir gülümseme kişinin kendisini üzer.

-C.C.

Birini sevmeyi öğrendiğinde, nefret etme riskinide göze almalısın...

-Uchiha Madara

Hayatta yaptığımız seçimlerin doğruluğunu kimse bilemez...

-Tetsuya Kuroko

Yanlış olan ben değilim... Yanlış olan bu Dünya...

-Kaneki Ken

Acı ve Ölüm Sadece Eğlencenin Maliyetidir..

-Zaraki Kenpachi

İnsan,intikam aşkı yüzünden güçlenemez. Güçlenir çünkü;uğruna inandığı bir şeyler vardır.

-AdLet Mayer

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.