Jump to content

Naruto, 4. 6 Yolun Sannini kanıtım var! Lütfen anime izleyenler bakabilir mi?

selimdemirci

Önerilen İletiler

Aslında Naruto dahi bir ninjadır...Tembel görünümlü olmasının tek sebebi...ailesinin yanında olmayışıdır...Annesi ve babası ölmeseydi kesinlikle Uchiha Sasuke gibi dahi bir ninja olacağı gözüyle bakılacaktı...peki neydi dahi ninja...ileride çok güçlü efsanevi ve çok tanınmış olacak ninjalara diyorlardı genelde...Yani Naruto 6 yolun sannini olamaz diye bir şey yok olabilir...ama efsanevi 3 göz tekniğinden birine sahip olabilir yanlış hatırlamıyorsam Anne tarafı Senju ile bağlantalıydı bağlantalı olmasa bile sahip olmasa bile 6 yolun sannini olabilir...6 yolun sannini bir ünvandır...yani o şu ünvanı kazanamaz diye birşey yoktur zordur ama imkansız değil...olabilir diye düşünüyorum...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Aslında Naruto dahi bir ninjadır...Tembel görünümlü olmasının tek sebebi...ailesinin yanında olmayışıdır...Annesi ve babası ölmeseydi kesinlikle Uchiha Sasuke gibi dahi bir ninja olacağı gözüyle bakıl

6 yolun sannini değil sennini

tobiyle nagatonun sennin olduğunu nereden çıkarıyorsunuz ki siz?

sadece rinnegan taşıdıkları için 6 yolun 2.si ve 3.sü olarak adlandırıldılar.yanlış anlamayalım oraları

6 yolun sennini naruto olabilir(aslında olucağı kesin gibi de) ama ismen.seviye olarak çok yukarılara çıksa da rikidou kadar olacağını düşünmüyorum kendimce

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya ben her ne kadar sasuke'yi sevmesem de teorim şu

Naruto (senju gen)+ saske (sharingan) = Altı yolun sennin'inin gücü

Sasuke değil o, Itachi.

Hatırlarsanız, Itachi Naruto'ya Sharingan verdi. Shisui' nin gözünü, karga ile..

Pein'in bir vücudunu da Rinnegan ile birlikte Jiraiya Konoha'ya göndermişti. O vücut ne oldu bilmiyorum. Eğer hala Konoha'da ise Naruto Rinnegan ve Sharingan'a sahip olabilir.

Zaten Uzumaki olması, Senju klanının genlerini de taşıması anlamına geliyor. Bijuular ile de arası iyi.. Olabilme ihtimali gayet yüksek bence.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.