Jump to content

One Piece Tanıtım(Manga)

Manga-ka

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Yazar ve Çizer:Eiichiro Oda

Durum:1 Numara olarak dünyada yayınlanmaya devam ediyo

Tür:Macera,Komedi,Drama,Fantastik,shounen

böyle bir animeye tanıtım yapmak ne demek bilemezsiniz XD ama çok büyük bişey hissettiriyo adama orasını söyliyim

konumuz başka bir dünyada geçiyor...kurgusal bir dünyada

one-piece-manga.jpg&t=1

çok acayip bir dünyada...çağ çok eskilerde ve korsanlar çağının göbeğindeyiz...efsanevi korsanlar kralı Gol D.Roger'ın idamından tamı tamına 20 yıl geçmiş ve güç...para...şöhret ve dünyadaki herşeyi tamamen ele geçirmiş olan bu adamın bıraktığı hazinenin peşine düşen binlerce hatta milyonlarca insan 20yıl geçse de hala "one piece" adlı hazineyi bulamamıştır...

konumuz bu değil XD...konumuz 17 yaşında olan çok geri zekalı bir varlık olan luffy adındaki bir gençtir...bu mal herif ilk bölümden itibaren hiç durmadan ben korsanlar kralı olucam ben korsanlar kralı olucam diye diye bizi baymakta ve gücü ile hayrete düşürmektedir...ve korsanlar kralı olması için one piece adlı hazineyi bulmalı ve bunun içinse dünyanın en tehlikeli denizi nam-ı değer "korsanların mezarı" olan Grand Line adlı denize girip orada sağ kalabilecek kadar güçlü ve ilerleyebilecek kadar da cesur bir tayfa bulması lazım

ilk sayıda Gol D.Roger 20 yıl önce öldü dediler ki ilk sayı yaklaşık 10 yıl önce çıktı...yani roger tam 30 yıl önce mefta XD....eski bir seri ama hala ilerliyo o yüzden başlara bakara yargılamayım

onepiece1.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.