Jump to content

Naruto Final

UzumakiRuto

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 38
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

bir tepki verebileceğimi sanmıyorum herhalde ben ölmüş olurum benim torunlar falan izler biterse onlar ağlayabilir ;D zaten arşivimi torunlara bırakmayı düşünüyorum :P :P

Yok o kadar da değil. Naruto özeldi. B) Kolay kolay öyle anime yapamazlar.

Naruto ve bitmek kelimelerinin bir arada kullanmayın n'olur :( :'(

Hunter X Hunter çakması iğrenç bir seri 

Ha üzülürmüyüm evet üzülürüm bir daha orochimaru-sama yı göremeceğim diye  :(

Yoksa seri tırt  :P

Senden boyle bir cevap bekliyordum

Naruto ölüyor :D

Naruto benim için

İtachi

reis öldüğünde bitmişti :/

:P
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Üzülmem açıkcası çünkü fazla abarttılar hele manga of of of . Ama sonuçta zaman ayırıp izliyoruz, okuyoruz falan aklımda kalan bir kaç bölüm var sadece. Ya da başka bir animede görürüm bak bu narutoda vardı falan diye anarım. Kos koca seride fanı olduğum kimse yok abi işte sasuke hoşuma gidiyor göz şeyleri falan o kadar. Birde orochımaru karakteri iyi başka diğerleri yan karakter. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Yok o kadar da değil. Naruto özeldi. B) Kolay kolay öyle anime yapamazlar.

Haklısın ,

Naruto biterse eğer Bleach bittiği zamankinden daha büyük bir üzüntü saracak beni Naruto özeldi üzerinde çok durulmuş , düşünülmüş kaliteli bir animeydi aynısını kolay kolay yapamazlar bidaha bu yüzden ben içimden ağlarım Bleach hep aklımda karakterleri hiç unutmayacağım animeciliğe ben Bleach le başladım ve alıştım en çok ta Naruto'ya. Naruto biterse ben :desperate1-onion-head-emoticon:. Üzüntüden başka anime izleyemezsem ben    :dead-onion-head-emoticon: (animecilik için).

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çok abarttım dimi naruto bitti zaten manga 699-700 internete kondu ve 700 naruto nun son sayısı 699 da savaş tamamen bitiyo sasky ve nardo arkadaş oluyo,700 de ise naruto ve hinata sakura yla da sasuke evlenmiş hepsinin çocukları olmuş ve naruto HOKAGE OLMUŞTU çocuğunu yetiştiriyodu ayrıca shunshin no jutsu yu kunai olmadan yapıyordu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.