Jump to content

Naruto Final

UzumakiRuto

Önerilen İletiler

bak bu yaşa geldim ama narutoyu izlerken (annesini gördügü bölüm babasına bagırdıgı bölüm ve hinatayı painin dümdüz ettigi bölümde) gözlerim doldu hatta yalan yok bikaç damla yaş aktı ama adam akıllı bi final olursa ki bu japon animeleri için

çok zor çünkü genelde iyi bi final yapamıyor japonlar inş narutoda yaparlar .... finalde olmaz yakın zamanda bunuda söleyim

ama üzülürüm tabikide böyle bi animenin bitmesini kim ister ki.......!!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...
  • Yanıtlar 38
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

bir tepki verebileceğimi sanmıyorum herhalde ben ölmüş olurum benim torunlar falan izler biterse onlar ağlayabilir ;D zaten arşivimi torunlara bırakmayı düşünüyorum :P :P

Yok o kadar da değil. Naruto özeldi. B) Kolay kolay öyle anime yapamazlar.

Naruto ve bitmek kelimelerinin bir arada kullanmayın n'olur :( :'(

finale en en geç 3 senesi var bence... gidişat pek parlak değil... ama biterse heralde tekrar tekrar tekrar tekrar izleyebilirim... :) ki izlenir zaten jiraiya sıyla minato suyla kushinasıyla kakashisi sasukesi sakura olmasada olur... :D her türlü her türlü tekrar tekrar izlenir... ama inşallah böyle güzel böyle enfes bir seri daha çıkartır Masashi Kishimoto amcamız... :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...

düşününce biraz fark ettim

jiraiya yazdığı ilk kitaptaki son gibi bitecek "cesur bir ninja" gibi

yada sakura ve sasuke nin cocuğu olup ismini naruto koyarlar cocukta neden böylebir isim koydunuz diye sorduğunda onlarda "çünkü o bir kahraman" diyerek cocuğuna cevap verir cocukta bir gurur yapar kendine yada yeni efsanevi sennin olurlar.

böylede final olabilir değil mi ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.